...

Wesele Zakątek Świętokrzyski Piramida

Zakątek Świętokrzyski - Piramida

Tuż po rozłożeniu sprzętu na weselu w Piramidzie będącej częścią kompleksu pod nazwą „Zakątek Świętokrzyski” zabraliśmy się za szybkie zwiedzanie tego miejsca. Z zewnątrz budynek wygląda interesująca od strony urbanistycznej. Z boku wieża z tarasem widokowym, na który wjechać możemy windą jest także niemałą atrakcją. Obok wiata grillowa oraz karczma, co daje możliwości na organizację nawet dużych wesel czy innych imprez. Zresztą miejsce to jest bardzo popularne na imprezy rodzinne i firmowe.

 

Co znajdziemy w środku Piramidy ? Fantastycznie wykończone wnętrze w kształcie krzyża. Miałem okazję prowadzić tu jako DJ Wodzirej wesele na około 130 osób. Parkiet usytuowany był w jednym z „ramion” krzyża. Wejście w okolice podestu znajduje się od tylnej części budynku. Umożliwia to szybki i bezproblemowy transport zaplecza technicznego w okolice części tanecznej. 

Z parkietu kierujemy się na dwie pozostałe części sali, na której znajdują się stoły. Takie usytuowanie części jadalnej w dwóch szerokich nazwijmy to „korytarzach” znajdujących się po obu stronach od parkietu ma ogromne zalety. Co prawda goście bezpośrednio nie widzą co dzieje się na parkiecie, ale słyszą muzykę, która nie zagłusza rozmów przy stołach. Sufit w kształcie łuku wykończony elementami ze stali drewna oraz nowoczesne oświetlenie sprawiają, że po prostu jest tu przyjemnie. 

Co do jedzenia w Piramidzie, to możemy opisać to wyłącznie w samych superlatywach. Każdy posiłek stanowił kilkanaście minut kulinarnej rozkoszy. Brawo dla szefa kuchni !

Zatem jeśli szukacie miejsca na wesele, ale także na imprezę firmową, komunię, urodziny czy każde inne wydarzenie, to jednoznacznie polecam jako DJ to miejsce. Można w środku, można na zewnątrz. Kuchnia tradycyjna w środku, czy też grill na świeżym powietrzu – myślę, że każdy znajdzie optymalne rozwiązanie dla siebie. 

Leave a Comment

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.