Weselny DJ w Bochni i Brzesku

Dosyć często zapuszczam się w rejony, które są mi niezbyt odległe. Są to miasta Bochnia i Brzesko wraz z okolicznymi salami organizującymi wesela. Tereny te są dość nowoczesne i zespoły muzyczne nie mają tu priorytetu względem didżeja. Jako DJ bardzo miło wspominam wszystkie wesela które prowadziłem na terenie Bochni i Brzeska.

Wesele w Bochni lub Brzesku - na co zwrócić uwagę

Planując weselną imprezę w okolicy Bochni, czy Brzeska do wyboru mamy sporo domów weselnych, hoteli i restauracji. Najczęściej nie ma problemów z parkowaniem i dojazdem do sali weselnej. Nie zdarzyło mi się także, że klimatyzacja nie działała, czy personel nie ogarniał swoich obowiązków.

Jako didżej prowadziłem między innymi wesele w Bochni w „Gospodzie nad Rabą”, czy w Brzesku w „Hotelu August”. Jak było ? Super !

Wesele w Bochni - ile zapłacimy za DJ ?

Koszt didżeja z Bochni lub Brzeska, czy też DJ-a, który tam dojedzie z reguły nie różni się od kosztów ustalonych w reszcie Małopolski. 3000-3500PLN za jedną osobę, czy też 3500-5000PLN za duet dwuosobowy DJ + wodzirej w Bochni i Brzesku są raczej standardowymi cenami.

Na tych obszarach Młodzi organizują zarówno małe przyjęcia weselne, jak też duże imprezy na 100, 150 i większą ilość osób. Przygotowani do takiej różnorodności są zarówno sale na wesele, jak też firmy oferujące na terenie Brzeska i Bochni usługi didżejskie

Topowi didżeje z okolic Bochni i Brzeska

Nie będzie tajemnicą, iż mam znajomych didżejów na terenie Bochni, Brzeska, jak też wielu innych miast. Przytoczyć mogę DJ Karola z Brzeska czy DJ Matiasha z okolic Bochni. Były nawet sytuacje, gdy DJ Robert z Krakowa na wesele grał na piętrze, a kolega z branży na parterze tego samego kompleksu. Oczywiście dla różnych Par Młodych 🙂

Czy ja zaliczam się do topowych didżejów obsługujących wesela w Bochni i Brzesku ? Nie wiem. Mogę tylko nadmienić, że imprezy, które prowadziłem w tych okolicach była bardzo udane. Zapraszam do współpracy wszystkie Pary z tych obszarów.