...

Wesele w Jerzmanowicach „Chochołowy Dwór”

wesele z didżejem w Chochołowym Dworze

Chochołowy Dwór to sala na wesele nieopodal Krakowa, do której jako didżej bardzo chętnie wracam. Świetne położenie nieopodal drogi numer 94 prowadzącej z Krakowa na Olkusz, duży parking, piękne otoczenie i wnętrze sali to tylko niektóre atuty tego miejsca.

Sala na wesele w Chochołowym Dworze

Sala na wesele w Chochołowym Dworze usadowiona jest na tyłach budynku. Przed wejściem znajduje się część ogrodowa, która z pewnością będzie nie lada atrakcją dla weselnego fotografa, czy kamerzysty. Tam właśnie możliwe są zdjęcia Pary Młodej z gośćmi. Miejsce to umożliwia zapewnienie atrakcji na zewnątrz dla dzieci. Oprócz tego, że goście wyjdą na krótki spacer, czy papierosa, to świetna przestrzeń do zatrudnienia animatorki dla najmłodszych. Polecamy Chochołowy Dwór ze względu na ponadczasowy wystrój sali w klimacie nowoczesnego drewna. Przestrzeń klimatyczna i spora, ale jednocześnie znakomita akustycznie dzięki drewnianemu wykończeniu. Docenią te zalety orkiestry weselne i firmy świadczące usługi DJ. W skrócie można grać głośno a dźwięk nie będzie nieokiełznany, ale czysty.

Wesele prowadzone przez didżeja w Chochołowym Dworze

Prowadząc wesela bywałem w tym miejscu kilkukrotnie i zawsze mile wspominam. Uwijająca się po dużej przestrzeni obsługa, świetna kuchnia i idealna współpraca z managerem to zalety tego miejsca w oczach didżeja na wesele. Poniżej krótki film z wesela prowadzonego przez weselnego DJ z Krakowa w zajeździe w Chochołowym Dworze.

Zapewniliśmy świetną zabawę do późnych godzin nocnych. Na miejsce przywieźliśmy:

  • DJ sprzęt,
  • nagłośnienie firmy Yamaha,
  • oświetlenie parkietu,
  • dobry humor i klimat.
Sala weselna w Chochołowym Dworze jest naprawdę spora. Kilka wnęk, zakamarków, w których można poustawiać z pomysłem stoły. „Na oko” wesele na 150-200 osób nie stanowić będzie wyzwania w tym miejscu. Podejrzewam, że ilość 300 osób też byłaby do przyjęcia. Jeśli planujecie większe wesele w Małopolsce a okolice na północ od Krakowa są w Waszym zainteresowaniu to z pewnością ten dwór jest do przeanalizowania. Osobiście jako DJ polecam to miejsce.
 

Jeśli szukacie sali weselnej w podobnej okolicy, to możemy także polecić Hotel Margerita położony w Modlniczce. Tu znajdziecie krótką relację z wesela w Hotelu Margerita niedaleko Krakowa.

Rustykalny klimat na weselu w Chochołowym Dworze

To właśnie dla takich miejsc, ja „Chochołowy Dwór” stworzyłem nowy zestaw sprzęt na wesele. Ciemna kolorystyka oraz ciepłe lampy retro najprawdopodobniej zawitają na kolejne nasze wesele w tym obiekcie

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.