...

Wesele w Tłoczni Zbijar w Małopolsce

Wesele w Tłoczni Zbijar w Małopolsce

Tłocznia Zbijar to sala niecodzienna, ponad czasowa i klimatyczna. Podjeżdżając na jej dziedziniec zauważymy budynek o ponadczasowej urodzie i aż chce się wejść do środka. Zżera Cię ciekawość jak wygląda sala w środku. Po wejściu widać parkiet, który jest duży i dość ciemny, ale można o odpowiednio doświetlić. Jest tu klimat ! Jest klimat angażujący do zabawy. Klimat, dobra akustyka, spora przestrzeń predysponuje część taneczną na 100, 200 a zapewne aż do 300 gości. Po jednej stronie jest szerokie wejście na salę jadalną. Wchodzimy i wow ! Zupełnie inny klimat i wystrój, dużo jaśniej, na podłodze wygodna i miękka wykładzina, stylowo niczym na królewskim dworze. Czujemy jakość tego miejsca. 

Poniżej film z wesela w tym miejscu, które wspominamy świetnie. Goście skorzy do zabawy, a energii dodawało im dobre jedzenie.

Polecamy to miejsce na wesele. Jest to sala w zaciszu, a cała logistyka na miejscu umożliwia organizacją wesel i innych imprez do kilkuset osób. Aż ciekawi jesteśmy, czy w okresie wakacyjnym Tłocznia Zbijar umożliwia dodatkowo imprezy plenerowe przykładowo w namiocie. W takim otoczeniu byłoby to coś !

Zapraszam na kolejną stronę, jeśli interesuje Cię co mam do napisania o sali weselnej Romeo i Julia.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.