...

Wesele w Pałacu Borynia na Śląsku

Dane mi było zawitać w Pałacu Borynia na Śląsku. Osoby z okolic Śląska, a szczególnie Jastrzębia Zdroju znają to miejsce, które jest piękne, stylowe i dostojne. 

To nieduże, ale jednak niesamowicie udane wesele na Śląsku miałem okazję obsługiwać ze świetnym fotografem. To dzięki niemu mam okazję wrzucić tu kilka zdjęć z tego wesela. Polecam tym samym usługi stylova.com 

Sala taneczna w Pałacu

Sala taneczna w Pałacu Borynia była akurat „skrojona” na 50 osób które bawiły się na weselu. Całe wydarzenie miało miejsce na piętrze. Sporo schodów dało mi w kość, ale nie zawsze na parkiet ze sprzętem jest kilka metrów. 

Mój setup sprzętowy w 2015 roku akurat zmieścił się w rogu sali.

Cóż mówić o samym weselu. Było po prostu świetne. Zresztą jako DJ często odwiedzam Śląsk i wiem, że tam zawsze będzie udana impreza. Tańce, zabawy, konkursy, muzyka, po prostu wszystko to, co powinno na weselnym weselu się znaleźć.

Zabawa na weselu na Śląsku w Pałacu Borynia

Oprócz mojej skromnej obecności, najlepszej muzyki na wesele, zrealizowałem kilka konkursów. Był to między innymi weselny pociąg z przystankami, weselna taneczna animacja, test zgodności, czy występ weselnej orkiestry z dmuchanymi instrumentami. 

Zatem jeśli planujecie wesele na Śląsku, to z pewnością do przeanalizowania jest Pałac Borynia w Jastrzębiu Zdroju. 

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.