...

Wesele w Ogrodzie Brzoskwinia

Udane wesela w Ogrodzie Brzoskwinia

Jeśli nie znasz tego miejsca, a rozważasz wesele w zacisznym, pełnym przyrody, roślin, kwiatów otoczenia, to być może ta sala jest dla Ciebie. Namiot jest w stanie pomieścić zapewne kilkaset osób. Solidna konstrukcja ma opcję rozsuwania ścian zewnętrznych a także dodatkowego dogrzewania w chłodniejsze dnie i noce. Klimat w tym miejscu umożliwia organizację wesel i imprez w miesiącach kwiecień – październik. Zapewne ciężko będzie z terminem, gdyż Ogród ten jest bardzo rozchwytywany. Jeśli masz jakiekolwiek obawy co do jakości usług tego miejsca, wystarczyć zajrzeć na oceny w mapach Google. Mało która sala oceniana jest na 5.0 (taki poziom ocen był w sierpniu 2022 i życzymy utrzymania standardu).

Poniżej krótki film z wesela na 50 osób, które miałem okazję prowadzić w Ogrodzie Brzoskwinia

Miejsca takie jak Ogród Brzoskwinia mają swoich zagorzałych zwolenników. Jest tu przestrzeń na szalone tańce jak też relaks na łonie natury. Z pewnością fotograf na wesele będzie wniebowzięty klimatem i możliwościami dającymi szerokie możliwości realizacji zdjęć. 

W naszych historiach dotyczących sali weselnych przeniesiemy się do województwa, w którym bywam rzadziej. Jest to Piramida w świętokrzyskim.

Leave a Comment

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.