Wesele w Katowicach – Marysin Dwór

Tym razem w roli didżeja miałem okazję odwiedzić katowicki hotel Marysin Dwór. W tym miejscu Kamil i Kasia organizowali swoje wesele na kilkadziesiąt osób. Z wielką chęcią wróciłem do tego hotelu, gdyż kiedyś jako prezenter / DJ muzyczny prowadziłem tutaj imprezę firmową. Wówczas bawiło się tu aż 250 osób 🙂

 

Powrót do Marysinowego Dworu na wesele

Muszę przyznać iż wnętrze sali przygotowanej pod wesele wygląda wyśmienicie:

  • dużo drzewa,
  • fajne jasne i ciepłe światła,
  • klimat,
  • dobra akustyka,
  • przestrzeń którą można elastycznie dostosować do liczny gości.

Dla DJ prowadzącego wesele w Katowicach lub zespołu muzycznego przygotowana jest w tym katowickim hotelu specjalna scena z podestem. Gniazda zasilania są w wielu miejscach, zatem podłączenie nagłośnienia i oświetlenia czy też maszyny do dymu nie stanowiły żadnego problemu. Było po prosto wygodnie i komfortowo. Parkiet jest drewniany, nie jest śliski. Wnętrze tego katowickiego hotelu umożliwia elastyczne dopasowanie powierzchni do ilości gości. Bez problemu można przykładowo stolik Pary Młodej przesunąć do przodu i „skrócić” optycznie salę weselną. Na większe wesela w zaprosić można tu zapewne 200-300 osób.

Baza noclegowa

Hotel Marysin Dwór w Katowicach pomaga w organizacji wesel także z noclegiem. Zatem Jeśli planujesz zamówić tą salę na swoje wesele i zaprosić gości spoza Katowic, to nie stanowi to żadnego problemu. Dodatkowo wspomnimy, że ceny noclegów są bardzo atrakcyjne a standard wysoki.

Weselne menu

Naszą uwagę na tym weselu w Katowicach zwróciły pyszne ciasta i smaczne, ciepłe posiłki oraz rewelacyjnie podana zimna płyta. Atrakcją wieczoru był płonący dzik podany podany wieczorem. Obsługa jest kontaktowa, szybka i nie mieliśmy żadnych problemów w dogadywaniu się co do godzin posiłków i innych informacji ważnych podczas prowadzenia wesela.