Wesele w Gościńcu Banasiówka

Gościniec Banasiówka pod Krakowem

To już moje drugie wesele w Gościńcu Banasiówka pod Krakowem. Mam nadzieje, że nie ostatnie. Po pierwszym miałem same pozytywne odczucia związane z tym miejscem. Kolejna impreza potwierdziła tylko moje przeświadczenie, iż Banasiówka to wyśmienite miejsce na wesele !

Dla gości przygotowaliśmy kilka fajnych, tanecznych atrakcji 🙂 Jak było ? Chyba widać, że wyśmienicie ? 🙂

Nie tylko wesele

Tym razem u Moniki i Adriana mieliśmy zaszczyt prowadzić wesele połączone z komunią ich Syna. Goście na sali zjawili się koło południa, wówczas powolutku łączyliśmy na sali tanecznej sprzęt a także nagłośnienie na ślub cywilny w altanie. 

Od roku wozimy rustykalny setup sprzętowy, jednak Monika i Adrian poprosili o zestaw jasny z niebieskim podświetleniem. Mogliśmy spełnić ich prośbę, gdyż w magazynie jeszcze posiadaliśmy jasny parawan i pozostałe białe elementy zestawu sprzętu na wesele. 

Lokalizacja i logistyka w Banasiówce

Jeśli chodzi i moją skromną osobę, to sala na parterze i niedaleki odcinek na wożenie sprzętu jest idealnym rozwiązaniem. Spory parkiet, podest dla DJ na wesele lub zespołu, bezproblemowy kontakt z personelem to atuty, które od razu zachęcają do pracy 🙂

Banasiówka to spory kompleks z terenem zielonym, na którym można zrobić fajne zdjęcia, czy odpowiednio zagospodarować czas dzieciom. W drugiej części budynku jest druga sala, na której organizowane są imprezy, ale jeszcze tam nie zawitaliśmy. Może następnym razem…

Banasiówka nie tylko na wesele

Gościniec Banasiówka wydaje się nie tylko idealnym miejscem na wesele, ale na komunię, czy imprezę firmową. Stylowa altana, które znajduje się umożliwia organizację ślubów cywilnych, czy humanistycznych. 

Główne zalety Banasiówki okiem didżeja:

  • kontakt z menagerką idealny – godziny posiłków na bieżąco kontrolowane,
  • parking na auta ogromny,
  • piękny teren zielony, zatem relaks na zewnątrz sali także zapewniony,
  • jedzonko super ! Pyszne posiłki serwowane na czas, do tego mieliśmy okazję kosztować specjały ze szwedzkiego stołu.