...

Wesele w Gdowie „Babie Lato”

Wesele w Gdowie "Babie Lato"

„Babie Lato” to sala na wesela i inne imprezy położona w Gdowie. Spory budynek mieści spory hol prowadzący na salę jadalną a po jej lewej stronie niemały parkiet. Wystrój sali jest nowoczesny. Białe ściany, stylowe żyrandole, modne zasłony i firanki, wszystko komponuje się idealnie tworząc warunki do zrobienia wesela w nowoczesnym stylu. Klimatyzacja spisuje się idealnie. W ciepłe dni warto wybrać się na dziedziniec przed ta salą weselną. Parkiet otoczony dużymi oknami, które można użyć do montażu dekoracyjnego oświetlenia. 

Na parkiecie zmieści się zarówno DJ, jak też kilkuosobowy zespół, co w niektórych miejscach jest ciężkie logistycznie. Znajdzie się też kącik dla animatorki dla dzieci, czy barmana. Kamerzysta czy fotograf nie będą narzekać na ciasnotę a atutem dla nich będą świetne warunki oświetleniowe. Jeśli do tego dołożymy światło ze stanowiska didżeja bądź zespołu, to świetne ujęcie i zdjęcia gwarantowane

Poniżej krótki film z wesela, które prowadziliśmy w Gdowie. Kuchnia wyborna. Kucharz podczas wesel i innych imprez staje na wysokości zadania zarówno w zakresie obiadu, jak też innych posiłków. 

Personel uwija się sprawnie, także nikt nie będzie narzekał na ślamazarność obsługi. Planując wesele w Małopolsce z didżejem koniecznie weź pod uwagę tą salę, o ile logistycznie pasuje Wam miejscowość Gdów.

Leave a Comment

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.