...

Wesele w Dworze Kociołek w Dobczycach

Przedstawiamy bardzo ciekawe miejsce na wesele w Małopolsce, które miałem okazję odwiedzić. Dwór Kociołek to przepiękna sala wraz z otoczeniem w spokojnej okolicy niedaleko Krakowa i Wieliczki – dokładnie w Dobczycach. Przed salą  jest parking na kilkadziesiąt samochodów, wejście od środka po kilku schodach, gdzie pracuje idealnie klimatyzacja. Temperatura podczas upałów na zewnątrz w środku nie za niska, nie za wysoka.

Wchodząc do sali przechodzimy przed przed większy przedsionek w którym stoi kilka stolików z krzesełkami i fotelami . Dalej kolejna przestrzeń w której znajduje się kącik z alkoholami, szwedzki stół i słodki kącik. dalej z tyłu jest mniejsza sala, w której można postawić kilka – kilkanaście stołów dla gości i skręcamy na prawo na dużą salę. Akurat dzisiaj wszyscy mieścimy się na tej przestrzeni z tańcami i siedzeniem ponieważ wesele jest nieduże na 55 osób.

Dziś postawiliśmy standardowy sprzęt nagłośniowy, który spokojnie obsłuży imprezę do 150 – 200 osób oraz zestaw świateł retro i dwie ruchome głowy na standach. Niby dużo sprzętu jak na taką ilość gości, ale jednak jakość zobowiązuje.

Jako krakowski weselny DJ polecam to miejsce osobom, które lubią rustykalny klimat.

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.