Wesele w Dworze Kociołek w Dobczycach

Przedstawiamy bardzo ciekawe miejsce na wesele w Małopolsce, które miałem okazję odwiedzić. Dwór Kociołek to przepiękna sala wraz z otoczeniem w spokojnej okolicy niedaleko Krakowa i Wieliczki – dokładnie w Dobczycach. Przed salą  jest parking na kilkadziesiąt samochodów, wejście od środka po kilku schodach, gdzie pracuje idealnie klimatyzacja. Temperatura podczas upałów na zewnątrz w środku nie za niska, nie za wysoka.

Wchodząc do sali przechodzimy przed przed większy przedsionek w którym stoi kilka stolików z krzesełkami i fotelami . Dalej kolejna przestrzeń w której znajduje się kącik z alkoholami, szwedzki stół i słodki kącik. dalej z tyłu jest mniejsza sala, w której można postawić kilka – kilkanaście stołów dla gości i skręcamy na prawo na dużą salę. Akurat dzisiaj wszyscy mieścimy się na tej przestrzeni z tańcami i siedzeniem ponieważ wesele jest nieduże na 55 osób.

Dziś postawiliśmy standardowy sprzęt nagłośniowy, który spokojnie obsłuży imprezę do 150 – 200 osób oraz zestaw świateł retro i dwie ruchome głowy na standach. Niby dużo sprzętu jak na taką ilość gości, ale jednak jakość zobowiązuje.

Jako krakowski DJ polecam to miejsce osobom, które lubią rustykalny klimat.

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial
Facebook
YouTube
YouTube
Instagram