...

Wesele w Białej Wilczycy

Biała Wilczyca to kolejne miejsce w Małopolsce, które jako krakowski DJ na wesele miałem okazję odwiedzić już kilka razy. 

Jako główne atuty tej weselnej sali wymienić należy:

  • dogodny dojazd 
  • ogromny parking
  • ładny teren zielony przed salą
  • klimatyzacja
  • stylowe wnętrze
  • dobra kuchnia.

Parking

Dla gości weselnych przygotowany jest pierwszy parking znajdujący się wzdłuż sali. Jeśli impreza jest większa, można zjechać poniżej na tereny zielone, gdzie swobodnie zaparkować może naprawdę duża ilość samochodów. 

Wielkość sali

Prowadziliśmy w Białej Wilczycy do tej pory wesela na około 100-120 osób. Zauważyliśmy, że taka ilość gości nie jest żadnym wyzwaniem dla samego parteru. Miejsca sporo, parkiet nie był gęsto zajęty. Biorąc pod uwagę, iż sala posiada także pierwsze piętro, podejrzewam, że można w tej weselnej sali zorganizować dużo większe uroczystości. Zapewne 200-300 osób nie będzie dużym wyzwaniem. 

Klimatyzacja

Niedocenianym elementem sali weselnej jest klimatyzacja. Najczęściej jest, ale nie zawsze dobrze chłodzi. W przypadku Białej Wilczycy, mimo ogromnej kubatury wnętrza temperatura została utrzymana na wzorcowej wysokości. W miesiącach wakacyjnych jest to szczególnie ważne. 

Menu i dodatkowe atrakcje

Na jedzenie w Białej Wilczycy nie można narzekać. O ile co do ilości wpływ ma oczywiście Para Młoda, o tyle co do jakości to zawsze dba o nią szef kuchni. Nie możemy narzekać na smaki kuchni. Wszystko pyszne, dodatkowo atrakcyjny szwedzki stół, także goście nie wyjdą głodni.

Zatem ja od strony usługodawca polecam tą salę weselną na Waszą imprezę !

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.