...

Wesele Pod Kopcem Kościuszki

Kopiec Kościuszki - miejsce nie tylko na wesele

Zapewne ciężko będzie znaleźć osobę, która nie słyszała o Kopcu Kościuszki głównie przez działalność radia RMF FM. Oprócz tej działalności pod Kopcem istnieją także restauracje i sale na wesele. Tym razem na największej z nich mieliśmy okazję bawić towarzystwo 55 osób. Wesele Kamili i Grzegorza w pięknym, stylowym wnętrzu uświetnione zostało dobrą muzyką. Warto zorganizować wesele w tym miejscu w Krakowie.

Kopiec Kościuszki to świetne miejsce nie tylko na wesele, ale na każdą inną imprezę !

Oprócz głównej sali, która była areną wesela, do dyspozycji gości była druga część. Tam odbył się ślub cywilny oraz znalazło się miejsce na foto-lustro. Także Pani fotograf zrealizowała tam krótką sesję zdjęciową. Kuchnia także spisała się na złoty medal. Jedzenie przepyszne zapewne dodało energii wszystkim weselnikom, którzy bawili się prawie do białego rana. Nieskromnie napiszę, że jako DJ wodzirej na wesele w Krakowie na tej imprezie było naprawdę super !

Klimat sali kwalifikuje ją do stylu rustykalnego. Świetnie sprawdziło się dodatkowe oświetlenie LED zapewnione przez właściciela restauracji. Smugi światła na ceglanej ścianie wyglądają bajecznie.

Leave a Comment

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.