...

Wesele glamour

Wesele w stylu glamour

W przeszłości wesele to było po prostu wesele. Mniej lub bardziej udane, w remizie, lub na sali. Ostatnie lata przyniosły sporo zmian. Wesele w stylu glamour – jak zorganizować a właściwie jak udekorować sale, gdyż to ona ma ogromne znaczenie dla tego stylu. Wesele eleganckie, pełne bajkowych dekoracji, blasku, czasami wręcz przepychu. Poniżej najważniejsze informacje charakteryzujące wesele w stylu glamour. Sprawdźcie, czy to Wasz styl !

Wystrój glamour sali weselnej

Nowoczesne wydanie luksusu, bogactwa kojarzącego się z królestwem i przepychu. Tak w skrócie można opisać weselny styl glamour. Kojarzące się z nim kolory to: biel, czerń, czerwień, róż, beż, złoty, srebrny. Charakterystycznego stylu glamour nadamy między innymi dzięki kompozycjom kwiatowym, dodatkom dekorującym stoły, ściany czy sufity.

Wymienić należy wazony, świeczniki, żyrandole i inne elementy mające wpływa na postrzeganie glamour. Wpływ na kształtowanie tego charakteru imprezy mają także ubrania,  biżuteria, czy kosmetyki używane głównie przez kobiety znajdujące się na weselu. Szczególnie duży wpływ na potencjał postrzegania wnętrza ma jego oświetlenie. 

Z pewnością nie każda sala poradzi sobie w tematyce glamour. Nawet jeśli chcemy nadrobić jej braki, to nie zawsze uda nam się nadgonić panujące trendy. Szczególnie kłopotliwe, lub wręcz niewykonalne będzie to w salach projektowanych i aranżowanych pod styl boho, czy rustykalny styl wesela. Wkład niezbędny w zmianę charakteru miejsca może być bardzo wysoki, a ostateczne wyniki naszych działań widoczne na końcu naszej drogi. 

Pytanie, czy będą one nas satysfakcjonowały. Być może od razu lepiej namierzyć salę weselną, która od początku w dużym stopniu wpisuje się w charakter glamour na którym nam zależy. Zresztą boho i rustykalizm znajduje się tak jakby na drugim biegunie weselnych klimatów, więc czy ma sens na siłę brnąć w realizację bardzo trudnego zadania najtrudniejszą drogą ?

Przepiękne obrusy, złote wazony na kwiaty, kryształowe żyrandole, odpowiednio kolorystycznie dobrane wiązanki kwiatów uzupełnione przykładowo kryształami ,  porcelanowe zastawy, ozdobne serwetki, świece licujące z bogactwem sali,  winietki, numery stołów odbijające światło, owinięte w złote papierki czekoladki,  pióra przyciągające wzrok, czy inne elementy skutecznie podkreślą charakter miejsca i imprezy, na której się znajdujemy.

Nie bójmy się złotych pokrowców na krzesła, czy podstawek pod talerze także w kolorze pasującym do istoty glamour. To wszystko sprawi, iż wszyscy mogą poczuć się naprawdę wyjątkowo. Pamiętać możemy także o zawieszkach na butelki z wódką, czy innych drobiazgach, które skutecznie będą podkreślać charakter imprezy. Także popularny napis LOVE może przydać się o ile wpasuje się we wnętrza stylu glamour. Znakomitą okazją na ukazanie stylu glamour jest wjazd weselnego tortu. Bogato przystrojony, dostojnie zaprezentowany, kunsztownie ozdobiony, rodem może być on naprawdę w królewskim stylu !

Glamour poza salą

Styl weselny glamour to oczywiście nie tylko sala i pozostałe wnętrza będące centrum akcji.  Dekoracja samochodu, ubrania Pary Młodej, bogate dodatki, czy umiejętne podkreślenie bogactwa w najbliższym otoczeniu miejsca wesela to atuty mogące jeszcze bardziej podkreślić charakter odbywającej się imprezy. Modelowanie na styl glamour zacząć możemy już od etapu weselnych zaproszeń. A po weselu możemy zaskoczyć naszych gości upominkami w odpowiednim stylu. Także nasz foto-album może oczywiście przybrać ponadczasową postać i przypominać latami charakter ślubnej imprezy. 

Należy uważać, aby bogatość stylu glamour nie przerodziła się w kicz, zatem i w kreowaniu przepychu trzeba znaleźć złoty środek zachowując swoistą elegancję. Poczujcie się tego dnia luksusowo ale jednocześnie nie przekraczajcie granic dobrego smaku. Przesadzony sposób, który nie stanowi kompromisu może stać się piętą achillesową naszej ciężko zaplanowanej imprezy. 

Leave a Comment

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.