...

Tatrzański Bór – wesele w samym sercu gór

Tatrzański Bór

Planujesz wesele w górach, ale nie wiesz gdzie je zorganizować ? Polecamy Tatrzański Bór położony w miejscowości Małe Ciche pomiędzy Zakopanem a Bukowiną Tatrzańską. Miasteczko z pewnością znane jest fanom jazdy na nartach. Uroczo tu także w okresie wakacyjnym. Cisza, spokój, świeże powietrze, drewniana karczma, przepyszne jedzenie i personel, który staje na wysokości zadania. Nie ma także problemu z noclegami na miejscu i w okolicznych pensjonatach. Zatem można tu śmiało zorganizować wesele wyjazdowe.  

Mieliśmy okazję jako duet DJ + Wodzirej obsługiwać wesele na około 50 osób w karczmie. Na parterze znajdował się parkiet, a na pierwszym piętrze sala jadalna. Drewniane wnętrze zapewnia znakomite właściwości akustyczne, co z pewnością cenić będą zespoły i didżeje. 

W ogrodach i zielonych terenach przylegających do całego kompleksu można zrealizować wyśmienitą i ponadczasową sesję zdjęciową. Na samochody gości nie zabraknie miejsca na parkingu. Stoliki ustawione na zewnątrz umożliwią relaks w pogodne dni. Wydaje się, że Tatrzański Bór jest wyśmienitym miejscem na szalone wesela a także na uroczystość w stylu slow wedding. Innym miejscem na tego typu uroczystość, którą możemy polecić jest znajdujący się bliżej Krakowa „Ogród Brzoskwinia”

Leave a Comment

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.