...

Świetne wesele w Hotelu Margerita w Modlniczce

Świetne wesele w Hotelu Margerita w Modlniczce

Hotel Margerita na wesele i nie tylko

Hotel Margerita to kompleks budynków z restauracją. Od frontu znajdziecie salę na wesele na mniejszą ilości gości. Z tyłu większa sala na której z pewnością zmieści się z tańcami 150, 200 a może i więcej weselników. Duża przestrzeń w nowoczesnym, jasnym klimacie. Z pewnością zaletą tego miejsca jest spory parking, dobra kuchnia i dogodny dojazd.

Oprócz wesel ta sala znakomicie sprawdzi się na duże imprezy firmowe, czy też studniówki.

Poniżej skrót z zabawy weselnej w Hotelu Margerita. Imprezę na 130 osób prowadziliśmy do późnych godzin nocnych. Pierwszy taniec został uświetniony ciężkim dymem.

Świetne położenie obiektu niedaleko Jury Krakowsko-Częstochowskiej stanowi dobry wybór nie tylko na wesele. Z pewnością firmy znajdą tu swój kąt na konferencję, czy szkolenie. Turyści stworzą sobie poprzez nocleg w tym miejscu znakomitą bazę wypadową na Kraków, czy Śląsk.

Jeśli planujecie wesele w okolicach Krakowa, być może zainteresuje Was Hotel Junior, w którym prowadziliśmy wesela i imprezy dla firm już co najmniej kilka razy. Zapraszamy na krótki opis hotelu i filmową relację z wesela w hotelu Junior, które prowadziłem w tym miejscu.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.