Sprzęt multimedialny na weselu

Technika estradowa to jedna z dziedzin organizacji imprez, w których jesteśmy doświadczonymi ekspertami. Od roku 2005 zajmujemy się dostarczaniem, sprzedażą i wynajmem urządzeń audio-wizualnych na wesela. Oprócz wesel obsługujemy różne eventy dla firm, czy też koncerty muzyczne. Korzystamy wyłącznie ze sprawdzonych najwyższej klasy urządzeń.

Nagłośnienie na wesele

W celu nagłośnieniowej obsługi wesel, wykorzystujemy wysokiej klasy kolumny głośnikowe aktywne oraz pasywne z dedykowanymi wzmacniaczami. Ważne są także mikrofony bezprzewodowe oraz DJ sprzęt marki Pioneer i Denon. Pozwala to na uzyskanie doskonałych efektów praktycznie w każdych warunkach. Możecie Państwo wynająć kompleksowy system nagłośnieniowy. Jest także opcja wynajęcia dodatkowych kolumn służących przykładowo do nagłośnienia ślubu w plenerze. Można też użyć tego sprzętu jako nagłośnienia dodatkowej sali jadalnej.

Światła na wesele

Posiadamy sprawdzone urządzenia (ruchome głowy, reflektory i listwy LED, efekty dyskotekowe), które uświetnią nie tylko wesele. Światła sterujemy poprzez DMX, co oznacza, że nie działają one w sposób chaotyczny, ale w ściśle określony sposób skoordynowany z muzyką. Wcześniej poświęcamy czas celem zaprogramowania świateł w konkretnym celu (tańce lub oświetlenie statyczne). Zapewniamy doskonały wizualny klimat najbardziej dostosowany do potrzeb klienta.

Projektory i telewizory na wesele

Projektory i telewizory na weselu pozwolą wyświetlić zdjęcia lub filmy przygotowane wcześniej przez Parę Młodą lub zawodowego kamerzystę. Ważnym aspektem takich prezentacji jest dźwięk, który odtwarzany jest w wysokiej klasy kolumn estradowych. W ofercie na wesela i nie tylko posiadamy projektory różnej mocy, ekrany o zróżnicowanej powierzchni oraz telewizory o mniejszych i większych przekątnych.

Światła, nagłośnienie, projektory, ekrany i telewizory na wesela znajdziesz w zakładce tu.

Leave a Comment