Skawina Dworek Skawiński na wesele

No i znowu wróciłem po jakimś czasie do tego samego miejsca czyli do Dworku Skawińskiego. Pamiętam już wiele lat temu rozpoczynając karierę jako DJ zagrałem małe wesele w tutejszej restauracji, a potem kilka razy miałem okazję gościć na sali parkowej. Podsumowując w Dworku Skawińskim można jednocześnie wyprawić aż trzy wesela. Szukasz fajnego miejsca na wesele z didżejem w Małopolsce ? Polecamy Dworek Skawiński !

 

Dworek Skawiński - zapraszamy do środka

Podjeżdżając pod salę możemy być pewni że personel zapewni miejsca postojowe dla Waszych gości. Dodatkowo z tyłu pod samym parkowa znajduje się parking podziemny na samochody. Dziś akurat wstawimy kilka zdjęć właśnie z sali parkowej, gdzie obsługujemy wesele na 55 osób. Na salę wchodzi się po kilku schodkach otwieramy drzwi i po obu stronach widzimy łazienki.

Przechodzą dalej naszym oczom pokaże się parkiet, a zazwyczaj w podkowę ustawione są stoły gości. Na górze jeszcze balkon, także można tutaj śmiało zorganizować większe wesela na 100, 150 być może nawet większą ilość gości.

W środkowej części sali na froncie znajduje się zazwyczaj stolik Pary Młodej, po lewej po prawej stronie stolik dla DJ, albo orkiestry.

Dworek Skawiński - otoczenie

Kto był tu kiedyś na weselu z pewnością wie, że Dworek Skawiński znajduje się w przepięknym miejscu. Otacza go park, stawy, place do zabawy dla dzieci, dużo zieleni. Śmiało możesz wyskoczyć tutaj na kilka zdjęć i w okolicy zrobić sobie krótką weselną sesję zdjęciową.

Jakie atrakcje na weselu w Dworku ?

A dziś oprócz obsługi DJ wodzirej w Dworku przygotowano dla Pary Młodej i gości wiejski stół, kącik z alkoholami, oczywiście ekspres do kawy i możliwość zrobienia sobie herbaty. DJ zapewnił kilka atrakcji w postaci konkursów weselnych i oczywiście najlepszą muzykę. Zorganizowaliśmy między innymi konkurs „Weselna Familiada”, który cieszy się ogromną popularnością.