...

Sala weselna „Zielone Wzgórza”

Zielone Wzgórza to miejsce, w którym miałem okazję i przyjemność przebywać kilka razy. Okazjami były wesela oraz imprezy dla firm. Co zapamiętałem ? Przede wszystkim mega dobre jedzenie. Każdy klient szukający sali na wesele ma do wyboru:

  • salę większą złożoną z oddzielnego, dużego parkietu oraz części jadalnej w kształcie litery L,
  • salę mniejszą (tak zwaną stodołę).

Większa sala na wesele

Jeśli planujesz duże wesele na ponad 100 osób, z pewnością lepszym i bardziej komfortowym rozwiązaniem będzie duża sala. Logistyki nie oszukamy. Na tej powierzchni zmieści się 100, 200 a może i więcej osób.

Ogromna sala jadalna w kształcie litery L pomieści sporą ilość gości. Na parkiet przechodzi się przez szerokie drzwi. Dancefloor z pewnością da dostateczną ilość przestrzeni zarówno dla weselnego didżeja, jak też dla zespołu.

Sala mniejsza "stodoła"

 „Stodoła”, choć nie przypomina swym wyglądem takiego pomieszczenia (jest co tu dużo mówić może nie bardzo obszerna, ale piękna), stworzona jest z myślą dla 80, 100, może 120 weselników. Taka ilość gości z powodzeniem usiądzie i znajdzie swoje miejsce na parkiecie.

Stylowe drewniane wykończenie sprawia, iż wnętrza idealnie wpasowuje się w modny w ostatnich latach styl rustykalny. Dużo drzewa, kwiaty, ciepłe oświetlenie, reasumując cud, miód i orzeszki dla osób uwielbiających takie klimaty.

Wielkim atutem tej sali jest:

  • duży parking dla samochodów gości,
  • klimatyzacja w pełni wydajna,
  • duża przestrzeń zielona, umożliwiająca odpoczynek i relaks,
  • szefostwo oraz personel nastawiony na potrzeby klientów, otwarty, komunikatywny i z doświadczeniem. 

Zatem jeśli planujecie wesele w tych okolicach, z pewnością jedna z sali w Zielonej jest warta rozważenia !

Leave a Comment

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.