...

Sala weselna „U Niedźwiedzia” między Krakowem a Skawiną

Sala weselna "U Niedźwiedzia"
Sala weselna "U Niedźwiedzia"

Sala na wesele "U Niedźwiedzia"

Może nie będę w pełni obiektywny bo to sala weselna znajduje się niedaleko mojego miejsca zamieszkania. Z tego powodu mam do niej blisko, a jak mam blisko to jestem od razu zadowolony :). Jest to dla mnie o tyle wygodne iż dojazd zajmuje mi dosłownie kilka minut. A teraz już bardziej obiektywnie.

Przed tym krakowskim domem weselnym znajduje się duży parking. Goście więc nie będą mieli problemu z pozostawieniem na nim swojego samochodu. Sam układ sali jest możliwy do indywidualnej adaptacji. Jeśli masz małe wesele można zmniejszyć powierzchnię sali poprzez zamknięcie trzeciej części. Na większe wesela otwierane są wszystkie trzy segmenty. Masz w tym przypadku dwie opcje rozmieszczenia obsługi muzycznej. Optymalnym ustawieniem jest według mnie wybranie parkietu w środkowej części lokalu. W bocznych skrzydłach siedzą goście, którzy bez problemu widzą i słyszą to co dzieje się na dancefloorze. Gościłem tam kilkukrotnie. Poniżej krótki film z jednej z imprez w tym miejscu.

W oczy rzuca się zaangażowanie personelu. Nikomu nie będzie niczego brakować na stołach. Jedzenie jest bardzo dobre… powiedziałbym nawet wyśmienite. Szefostwo jest bardzo serdeczne. Z uśmiechem odpowiada na wszystkie pytania, doradza i nie pozostawia klientów bez odpowiedzi. Klimatyzacja jest i działa jak należy. Zauważyć można dodatkowe oświetlenie LED, które jest w standardzie. Dodaję ono klimat podczas imprezy. Nie bez znaczenia jest kilka łazienek, co przy większych wesela nie powoduje zastojów pod ich drzwiami. Palacze mogą bez problemu wejść na zewnątrz i znaleźć dla siebie miejsce spokojne miejsce na puszczenie przysłowiowego “dymka”.

Waszą uwagę chcielibyśmy także przenieść na kolejną salę na wesele. Jest to „Gubałówka” w miejscowości Skawina. Budynek należy do Centrum Kultury i Sportu w Skawinie. 

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.