...

DJ Robert to jak się to wszystko zaczęło toczyło i jak przebiega dalej. Moją przygodę z obsługą i imprez jako DJ rozpocząłem bardzo dawno temu z tego co pamiętam był to rok 96 gdy zaczęłem w dyskotece nad morzem prowadzić imprezy.

DJ Robert Kiedyś to było 🙂 Coś koło roku 2000

Źródłem muzyki były wtedy już przez nikogo pewnie nie pamiętane kasety magnetofonowe a wkrótce potem wkroczył odtwarzacz płyt CD oraz komputer. Rozkręciłem się tam trochę jako DJ i poprowadziłem wiele imprez w różnych dyskotekach nadmorskich był to jasny brzeg Passat czarny koń karczma.

 Jedna z tych dyskotek działa do dziś i ma się dobrze pozdrawiam serdecznie właścicieli czarnego konia we Władysławowie w którym to miejscu prowadziłem grubo ponad kilkaset dyskotek wieczornych głównie w okresie wakacyjnym. Bardzo żałuję ale w latach 90 aparaty fotograficzne nie były powszechnie dostępne i być może niektórzy z was pamiętają wywoływanie zdjęć z kliszy niestety ówczesne telefony też nie oferowały możliwości robienia zdjęć zatem mój zasób fotografii z początkowych lat bycia didżejem jest stosunkowo skromny

Kraków

 
 
Następnym etapem mojej działalności w branży djerskiej była przeprowadzka do Krakowa. Tu przez około 3 lata prowadziłem imprezy w klubach i dyskotekach a potem rozpocząłem działalność w branży eventowo-weselnej kupując swój pierwszy sprzęt nagłośnieniowy i światła. Moja przygoda z mobilnym didżejowaniem rozpoczęła się od imprez firmowych i wesel. Pierwszewesele w Roy dj-a poprowadziłem nie w Krakowie ale w Warszawie w hotelu Chopin niedaleko lotniska. Potem rozpocząłem działalność jako DJ w Krakowie i całej Małopolsce co trwa do dziś od tamtego czasu poprowadziłem szereg eventów dla firm wesel nagłosiłem wiele konferencji obsłużyłem technicznie masę wystąpień publicznych i innych wydarzeń na terenie całej Małopolski.

Mój sprzęt na przełomie lat

Rok 2022 przyniósł kilka zmian. Zakupiłem nowy stół pod sprzęt w uniwersalnym kolorze białym. Słupy na ruchome głowy zostały oświetlone specjalnymi lampami LED w kolorze białym ciepłym. Oczywiście jest także opcja podświetlenia ich reflektorami o szerokim zakresie kolorów. Także w tej barwie ciepłej białego światła dołączyły też dwa reflektory typu Matrix, które umożliwiają skuteczne oświetlenie parkietu taką mocą, która jest niezbędna. Całość komponuje się świetnie w praktycznie każdej sali. 

Taki zestaw sprzętu będzie jeździł zapewne na wesela i inne imprezy w roku 2023.

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.