Przyjęcie wesele Zamek w Przegorzałach

Zamek w Przegorzałach to bardzo ciekawe miejsce położone na obrzeżach Krakowa. Restauracja u Zyiada, baszta, hotel – cały kompleks gotowy jest zarówno na większe wesela, przyjęcia weselne i każde inne imprezy. 

Sale na większe i mniejsze imprezy w jednym miejscu

Na Zamku w Przegorzałach można zorganizować większe i mniejsze wydarzenia. W głównym budynku na parterze jest duży parkiet i spora sala jadalna. Na poziomie -1 można zorganizować mniejsze przyjęcia weselne. 

Miałem okazję na parterze prowadzić imprezę dla studentów, użyczać oświetlenia na imprezy taneczne. Na poziomie -1 prowadziłem kiedyś niewielkie wesele. 

Oprócz tego można skorzystać z niewielkiej sali w baszcie znajdującej się obok budynku głównego. To prowadziłem też niewielkie wesela. 

Baszta to przytulne wnętrze do którego zmieści się kilkanaście – kilkadziesiąt osób. Tym razem ustawiłem sprzęt na lewo od wejścia. Baszta jest dobrym miejscem na niewielkie przyjęcie weselne w okolicy Krakowa.

Tym razem wesele połączone było z ceremonią slubu cywilnego odbywającego się na tarasie. 

Remont w Przegorzałach

Prowadząc w baszcie wesele ostatnim razem miałem nadzieję, że bez problemu wejdę do zamku i kolejny raz uraczę oczy pięknym widokiem na Kraków. Niestety trafiliśmy na remont otoczenia.