...

Pobiednik Wielki – wesele w Szlacheckim Dworze

Wesele w Szlacheckim Dworze

Szlachecki Dwór to kompleks położony niedaleko Krakowa przy drodze numer 79, niedaleko Niepołomic. Ponadczasowy styl będący połączeniem klimatu rustykalnego z delikatnym stylem glamour z pewnością przypadnie do gustu każdej Parze Młodej. 

Parkiet z pewnością przystosowany jest na wesela w ilości gości 200-300 osób. Na weselu prowadzonym przeze mnie bawiliśmy 140 gości. Część taneczna oddzielona jest przezroczystą szybą od sali jadalnej. Dzięki temu goście przy stolikach słyszą muzykę, która nie przeszkadza w rozmowach i jednocześnie widzą zabawę na na parkiecie. 

Tym razem zapewniliśmy ciężki dym na pierwszy taniec, nagłośnienie estradowe, oświetlenie oraz najlepszą muzykę na wesele. Kilka konkursów z naszego programu urozmaiciły imprezę, która z pewnością pozostanie w pamięci weselników. Pyszne jedzenie, bogaty szwedzki stół i przychylność oraz pracowitość personelu są oczywiście nie do przecenienia. 

Zabawa w Szlacheckim Dworze trwała do godziny 4:30. Ku naszemu zaskoczeniu pełną energią wykazała się nie tylko młodzież, ale także goście w nieco starszym wieku 🙂 Podsumowując ta weselna impreza okazała się wielkim sukcesem łączącym pokolenia na parkiecie !

Leave a Comment

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.