...

Planujesz wesele ? Kiedy zacząć szukać didżeja ?

Kiedy warto rozpocząć poszukiwania odpowiedniego didżeja ? W dużej mierze zależy to od priorytetów Pary Młodej. Jeśli szukacie dobrego didżeja prowadzącego wesela, to musicie zacząć poszukiwania odpowiednio wcześniej. 

Osoba, która ma dobrze rozruszać Waszą imprezę weselną może być zajęta już nawet 2 lata wcześniej. Wesele w szczególnie obleganych miesiącach (czerwiec, lipiec, sierpień, czy wrzesień) to mogą być jeszcze bardziej problematyczne okresy.

Dobry DJ nie będzie czekał wiecznie

Musicie sobie zdać sprawę, iż Wasze wesele to nie jest mieszkanie do wykończenia, które na fachowca może poczekać. Jeśli termin macie ustalony, to już warto zacząć poszukiwania. Im później się za to weźmiesz, tym maleją szanse na „zaklepanie” wytypowanej osoby.

Rezerwować wstępnie czy podpisać umowę

Załóżmy, że macie szczęście i znaleźliście wymarzonego didżeja. Okazało się, że ma wolny termin. Co robić ? Prosić o wstępną rezerwację ? Pewnie tak. Musicie jednak pamiętać, iż możecie nie być jedyną Parą, która prosi o weselną ofertę. Jeśli w tym samym okresie piszą dwie Pary o ten sam termin, to… Należy umówić się od razu na wstępną rezerwację usługi lub od razu na podpisanie umowy.

Poszukiwania didżeja 2-3 lata wcześniej

To dobry czas przed Waszym weselem, aby na spokojnie wytypować i podpisać umowę z didżejem. Nie jest to jednak gwarancją znalezienia wymarzonego didżeja wodzireja. Ci najlepsi mogą już mieć umowy weselne częściowo podpisane.

12-18 miesięcy przed weselem

Tu może się robić ciasno. Niestety, ale Pary Młode, które szukają didżeja kilkanaście miesięcy przed swoim weselem, często odbijają się od ściany. Pierwszy, drugi, trzeci zajęty. Może uda się znaleźć w końcu kogoś fajnego, ale może być ciężko. To właśnie 12 – 18 miesięcy przed weselem największy odsetek klientów szuka kamerzysty, fotografa, ale także didżeja.

Kilka miesięcy do wesela

Kilka miesięcy przed weselem, a Wy nadal nie macie orkiestry, ani didżeja ? Ech, może lubicie hazard ? 🙂 Odnalezienie w Internecie dobrej didżejskiej usługi na kilka miesięcy przed ślubem może być strasznie trudne. Dzwońcie, piszcie, przeglądajcie Internet, pytajcie znajomych o didżeja z polecenia. Czasami jakaś Młoda Para się rozmyśla, ktoś zmienia didżeja na orkiestrę, być może jacyś Młodzi zmuszeni zostali do zmiany terminu. Jest szansa, że DJ, który jest zazwyczaj rozchwytywany, ma akurat „okienko”.

Zmiana terminu wesela

Jeśli bardzo zależy Wam na didżeju, lub innej usłudze na Wasze wesele, może wziąć pod uwagę zmianę terminu ? Bywały takie sytuacje, w których Młodzi szukali sali pod wytypowanego didżeja.

Wesele nie w sobotę ?

Innym sposobem na dopasowanie didżeja i terminu jest zaplanowanie wesela w innym dniu, niż sobota. Często w piątek, albo niedzielę zasób sali weselnych a także usług didżejskich jest mnie oblegany, niż w soboty. Może warto zorganizować wesele nawet w czwartek ? Piątek na poprawiny, a potem cały weekend na odpoczynek i relaks 🙂 Brzmi nieźle 🙂

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.