...

Ostoja Garden – Brody

Ostoja Garden w miejscowości Brody to klimatyczne miejsce w pięknej okolicy, które polecić możemy na każdą imprezę zorganizowaną. Restauracja i hotel w jednym miejscu. Dojeżdżasz tam z Krakowa samochodem w dwadzieścia kilka minut. Na górze restauracja, na dole sale przeznaczone na około 100-200 osób. Mieliśmy okazję prowadzić i nagłaśniać tu niewielki, kameralny występ zespołu Boys. W tym uroczym kompleksie możesz zorganizować zarówno wesele, imprezę dla pracowników, konferencję i każde inne wydarzenie. 

Oprócz koncertu trwała impreza firmowa jednej z firm branży oświetlenia. Imprezę prowadził DJ Robert z Krakowa. Znakomita kuchnia, świetna akustyka wnętrza i przyjazny personel to tylko niektóre zalety tego miejsca.

Organizator zadbał o ściankę z telebimów, na której wyświetlany był film o historii firmy. Zaopatrzyliśmy gości w specjalne gadżety do zdjęć – taka mini foto-budka. 

Całe wydarzenie trwało prawie do godziny 4. Pracownicy bardzo zadowoleni. Czekamy na kolejną rocznicę, która będzie miała miejsce już w grudniu roku 2023. Zapewne uda nam się zorganizować podobne wydarzenie. Już mamy kilka planów, z których może uda się choć część zrealizować. Być może fotobudka, ruletka, a może i do tego czasu wymyślimy inne atrakcje. 

W Ostoi Garden miejsca nie zabraknie

Wnętrze w sali Ostoja Garden jest tak zaprojektowane, aby oprócz stołów i parkietu znalazło się miejsce na ewentualne inne trakcje. Planujesz barmana na wesele lub imprezę ? Nie ma sprawy – znajdzie się dla niego przestrzeń. Szwedzki stół z pysznym jedzeniem ? Nie ma problemu. Miejsca Ci u nas dostatek. Oddzielna sala dla animatorki zajmującej się małymi dziećmi na weselu ? Jest tu takie. 

Co oprócz imprezowania ?

Oczywiście Ostoja Garden to miejsce wyposażone w komfortowe noclegi. Możesz tu nie tylko poimprezować, ale także wypocząć. Do dyspozycji jest bardzo dobra kuchnia. Z tej lokalizacji zresztą blisko jest do atrakcyjnych miejscowości w województwie małopolskim. Są to miedzy innymi Wadowice, Enrgylandia, Kraków, Oświęcim. Tak naprawdę spokojnie można w te okolice przyjechać zarówno w zimie, jak też na wakacyjny urlop.

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.