...

Nasze weselne usługi na 2024 rok

Czas leci, na rynku pojawiają się nowe atrakcje i usługi, które proponujemy naszym klientom. Zapraszamy do kontaktu, jeśli chcielibyście skorzystać z mojej pomocy w zakresie jednej z poniższych usług. Sprawdźcie co mamy do zaoferowania na rok 2024 na Wasze wesele.

DJ prowadzący wesela

Usługa DJ na wesele, czy też DJ wodzirej na wesele jest główną w mojej ofercie. Świadczę ją od lat. Jest zadaniem najbardziej czasochłonnym, ale dającym ogromną satysfakcję. To właśnie dzięki weselom jako DJ mogłem poznać wiele osób, spędziłem za konsolą jako DJ prezentując muzyką i na parkiecie bawiąc gości jako wodzirej cudowne momenty.

Jeśli organizujecie wesele w Małopolsce, na Śląsku, Podkarpaciu, czy w województwie świętokrzyskim to jest możliwe, żebym przyjechał i rozkręcił Wasze wesele.

Ciężki dym na pierwszy taniec

Dym unoszący się nisko nad ziemią to usługa, która stanowi uzupełnienie oferty DJ. Są Pary Młode, które wynajmują ode mnie maszyną. Niestety rzadko mam czas, aby świadczyć usługę dymu na pierwszy taniec oddzielnie. Zazwyczaj soboty mam zajęte, a jeśli jest jakaś wolna, to raczej spędzam ją z Rodziną. 

Sama usługa ciężkiego dymu wbrew pozorom chociaż trwa kilka minut, to jednak dojazd, nagrzewanie maszyny, odpowiedni margines czasowy, powrót – to wszystko zajmuje najczęściej kilka godzin. Zatem dla mnie idealnym rozwiązaniem jest realizacja dla Was takiej usługi, gdy prowadzę Wasze wesele !

Dekoracyjne oświetlenie LED

Dzięki naszym reflektorom i belkom LED możemy zmienić wnętrze Waszej sali na wesele, nadać jej zupełnie innego klimatu. Oświetlenie można ustawić na jeden z palety różnorakich kolorów. 

Fotobudka 360

Foto-budka 360 to świetne rozwiązanie nie tylko na wesele, ale na każdą imprezę. Chcesz niepowtarzalnych wspomnień dla swoich gości ? Zadbaj o odpowiednią usługę foto-budki 360 stopni.

Wypożyczalnia sprzętu na wesela i imprezy

Wesela, imprezy urodzinowe, eventy firmowe, studniówki, czy inne wydarzenia mogą być uświetnione odpowiednim oświetleniem. Efekty dyskotekowe, reflektory retro, belki LED, maszyny do dymu, zapraszamy do korzystania z naszej wypożyczalni.

Poza oświetleniem dużą popularnością cieszą się maszyny do baniek oraz zestawy projektor z ekranem.

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.