...

Nagłośnienie otwarcia szpitala dla zwierząt

Wykorzystując dobrej jakości sprzęt zajmuje się także nagłośnieniem różnego rodzaju wydarzeń. Tym razem miałem okazję uczestniczyć i obsługiwać od strony technicznej otwarcie szpitala dla zwierząt w Krakowie przy ulicy Jasnogórskiej.  

Nagłośnienie przemówień

Pierwszym etapem wydarzenia były prezentacje i przemówienia lekarzy weterynarzy oraz kierowniczki placówki. Do nagłośnienia przemówień użyłem dwóch kolumn aktywnych Yamaha DBR10 oraz dwóch mikrofonów bezprzewodowych marki Shure. Sala prelekcyjna miała około 80 metrów kwadratowych a uczestników było około 70. Sprzęt zatem pracował na ułamku swojej mocy. 

Projekcja prezentacji

Ważnym elementem była prezentacja tego, co w planach ma placówka. W tym celu użyliśmy projektora firmy BENQ o standardowej rozdzielczości i jasności 3200 Lumenów. 

Istotne było to, aby dźwiękowo połączyć laptop z naszym nagłośnieniem. Prezentacja była częściowo z dźwiękiem, a głośniki w laptopie były zbyt niskiej mocy, aby 70 osób usłyszało treść.

Dźwięk z oddalonego od miksera laptopa został podłączony długim przewodem jack 3,5mm – 2xRCA. Obraz został wyświetlony na ekranie o wymiarach 2 x 1,3 metra.

Przecięcie wstęgi

Wydarzenie odbywało się na pierwszym piętrze, ale symboliczne przecięcie wstęgi miało miejsce na parterze przy wejściu do szpitala. 

Tu także potrzebne było nagłośnienie (jedna kolumna i mikrofon bezprzewodowy) dla osoby, która powiedziała kilka ważnych słów. Zapraszamy do korzystania z naszych usług przy takich i innych zleceniach. 

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.