...

Wesele w Karczmie pod Wielką Solą w Wieliczce

Szukasz restauracji na niedzielny obiad dla Rodziny ? Planujecie w maju zorganizować komunię dla dziecka ? Może jesteście na etapie poszukiwania sali na wesele w okolicy Krakowa czy Wieliczki ? Jest to znana wielu osobom Karczma Pod Wielką Solą to miejsce, które świetnie się sprawdzi w każdej z wyżej wymienionych ról, aby poszaleć przy najlepszej muzyce na wesele. Problemem może być jedynie dostępność terminu.

Dlaczego Karczma Pod Wielką Solą jako sala na wesele ?

Jako DJ odwiedziłem w swojej karierze wiele sali weselnych, restauracji i hoteli, w których świetnie się bawiliśmy. Jednak z mojego punktu widzenia ta Karczma ma kilka zalet, których nie posiada część sali na wesele:

  •  dogodny dojazd z drogi numer 94 pomiędzy Krakowem a Tarnowem,
  • spory parking dla gości weselnych,
  • drewniane, stylowe wnętrze – świetny klimat i wyśmienite warunki akustyczne,
  • ogromne, wręcz czasami nie do przejedzenia porcje,
  • smaczna kuchnia oparta na wieloletnim doświadczeniu.
Starszy budynek Karczmy zbudowany jest z ciemnego drzewa i składa się z sali w kształcie litery L. Na jej pokładzie możliwa jest organizacja wesel do kilkudziesięciu, być może 100 osób. Prawdą jest, że ponoć na pierwszym piętrze jest jeszcze jedna sala, ale jako DJ nie miałem okazji jej poznać. W okolicy roku 2019, jeśli dobrze pamiętam uruchomiony została drugi kompleks z jaśniejszego drzewa i nieco większy. Jest to jedna sala mogąca pomieścić „na oko” z tańcami około 100 osób. Na piętrze znajduje się kolejna sala, zatem przewidujemy, że w Karczmie Pod Wielką Solą można zorganizować wesela i inne imprezy na 150, 200 może i większą ilość gości.

Zostaw Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.