...

Jaką muzykę gra didżej podczas wesela

Weselna muzyka

Muzyka to podstawa udanej imprezy. Czy to na weselu, czy na urodzinach, lub imprezie firmowej bez dobrze dobranej czy zagranej muzyki ciężko o dobrą zabawę. Na weselach zapewnienie muzycznych klimatów odbywa się na różne sposoby:

  • DJ prezentujący muzyczne sety na profesjonalnym DJ sprzęcie,
  • orkiestra / zespół / kapela – najczęściej spotykane są składy w ilości osób od 3 do 6 składających się na wokal i instrumenty,
  • wynajem sprzętu – podczas małych wesel czasami Młodzi decydują się „puszczanie” muzyki na własną rękę.

Pamiętać należy, sama muzyka na wesele jest ważna jest osoba prowadząca (najczęściej zwana konferansjerem lub wodzirejem), która zapowiada utwory i prowadzi przez mikrofon całe wydarzenie. Zatem jeśli impreza weselna jest większa, niż kilkanaście osób, to można już rozważać zatrudnienie profesjonalistów.

Nieśmiertelne lata 80-te

Nie da się ukryć, iż lata osiemdziesiąte był to okres, w którym powstało wiele hitów. Znane są one każdemu głównie dzięki rozgłośniom radiowym. Bardzo wiele z nich porywa do tańca osoby w każdym wieku. Uniwersalność tego okresu sprawiła, iż wesela w bardzo dużym stopniu wypełnione są przebojami właśnie z gorących osiemdziesiątych lat.

Muzyka 90's

To także znajdziemy sporo muzycznych perełek, które jak najbardziej nadadzą się na wesele czy każdą inną imprezę taneczną. La Bouche, Loft, czy Dr.Alban, a z polskiej wykonawców Łzy, T Love, czy Piersi. Lata dziewięćdziesiąte często królują na parkietach przeróżnych imprez i chętnie się do nich wraca.

Disco Polo

Ten klimat muzyczny ma chyba więcej zwolenników, niż przeciwników. Oczywiście zdarzają się imprezy na których organizator nie życzy sobie disco-polowego grania, ale jest to chyba kilkanaście procent wszystkich potańcówek. Znany jest temat wesel bez disco polo, czy imprez firmowych z zakazem polskiej muzyki chodnikowej. Tak się ją kiedyś nazywało. Szanujemy takie podejście i jak najbardziej jesteśmy skłonni obsłużyć taką imprezę. Większość jednak firmówek, wesel oraz innych spotkań z muzyką na parkiecie zawiera utwory disco polo.

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.