...

Jak wybrać wodzireja

Wodzirej nie jest elementem obowiązkowym na każdym weselu, czy innego typu imprezie. Jednak wiele osób zauważa niezaprzeczalne zalety tej usługi. W tym artykule podpowiemy Wam jak i gdzie znaleźć dobrego wodzireja, który będzie w sanie urozmaicić imprezę.

Cechy dobrego wodzireja

  • Jeśli już macie szukać wodzireja, powinniście wiedzieć, czym się on musi charakteryzować. Przede wszystkim rozmowa z nim musi być przyjemnością, a nie przykrym obowiązkiem. Jeśli coś nie pasuje Wam w osobie wodzireja, którego bierzecie pod uwagę, to chyba nie będzie to dobra decyzja. Tak z grubsza podstawowe cechy wodzireja, którymi powinien on się charakteryzować to:
  • uśmiech,
  • pozytywne nastawienie do innych,
  • kultura osobista,
  • nienaganny ubiór,
  • niebanalne pomysły na zabawy i konkursy,
  • doświadczenie,
  • odpowiednie nagłośnienie.
Na mniejsze wesela masz szansę znaleźć osobę, która oprócz funkcji wodzireja poprowadzi wesele jako DJ. Jest to idealna i optymalna kosztowo opcja dla niewielkich imprez i wesel do kilkudziesięciu osób. Więcej przeczytasz w artykule na temat cech dobrego wodzireja.
 

Wyszukiwarka Google

Chyba najstarsza i najszybsza opcja to skorzystanie z wyszukiwarki Google. Wpisując hasło „wodzirej” lub „ile kosztuje wodzirej” naszym oczom ukaże się pierwsza strona wyników wyszukiwania. Oczywiście jeśli na niej nie znajdziemy ciekawej propozycji, przechodzimy do stron kolejnych. Żeby skrócić nasze poszukiwania najlepiej dopisać nazwę miasta, przykładowo Kraków.

Weselna portale

Weselne portale to zagłębie ogłoszeń weselnych wodzirejów. Tu możesz często od razu posortować oferty po cenie, miejscowości, atrakcjach dodatkowych i innych opcjach. Najbardziej znane i oblegane portale weselne to: „Wesele z Klasą”, „Planujemy Wesele” czy „Gdzie Wesele”. Oferty wodzirejów często opatrzone są ocenami dotychczasowych klientów.

Facebook - ślubne grupy tematyczne

Facebook to miejsce, w którym także znajdziecie bardzo dużo ofert wodzirejów. Czasami zapytania Par Młodych okraszone są dziesiątkami a nawet setkami odpowiedzi. Szczerze mówiąc czasami ciężko się połapać w analizie tych ofert. Niekiedy wodzirej nie spojrzy nawet z jakiego miasta jest zapytania i odpowiada nawet na te z drugiego krańca Polski.

Zatem na Facebooku może oczekiwać wielu ofert, ale jednocześnie więcej czasu trzeba przeznaczyć na ich przesiew i późniejszą analizę.

Wodzirej z polecenia

Oczywista sprawa, że wodzirej z polecenia to super sprawa ! Właściwie masz w zasięgu ręki dobrą usługę, o ile będzie wolna w podanym terminie.

 

Przedyskutujcie na szybko dlaczego ktoś poleca danego wodzireja i uderzcie w jego stronę. Szybkość ma znaczenie bo dobry wodzirej z pewnością będzie bardzo rozchwytywany.

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.