...

Imprezy dla dzieci

zabawa dla dzieci

Coś fajnego dla dzieci 🙂

W ramach organizacji i prowadzenia imprez dla dzieci jako animator na imprezy dla dzieci czy też wodzirej dla dzieci obsługuję:
• przyjęcia urodzinowe,
zabawy andrzejkowe, karnawałowe, mikołajkowe,
• bale karnawałowe w szkołach i przedszkolach,
• kinderbale,
• imprezy w centrach handlowych,
• imprezy w okazji dnia dziecka.

Wodzirej na zabawę dla dzieci

W ramach imprez dla dzieci oferuję obsługę zabaw z najmłodszymi, konkursy zręcznościowe, karaoke, dyskoteka dla najmłodszych i inne atrakcje uzależnione od budżetu. W ramach zabaw dla dzieci proponuję:
• Prowadzenie urodzin dziecka,
• Zabawy andrzejkowe, karnawałowe,
• Imprezy w przedszkolach, szkołach, gimnazjach, dla firm
• Imprezy firmowe z udziałem dzieci, imprezy mikołajkowe,
• Gry i zabawy zręcznościowe dostosowane do wieku dzieci,
• Konkursy wiedzy,
• Quizy i konkursy muzyczne.

Jeśli szukasz ciekawych i interesujących zabaw dla dzieci na terenie Krakowa, osoby didżeja wodzireja na zabawę dla dzieci na terenie Małopolski to zadzwoń do mnie.

Animator na imprezy dla dzieci

Jeśli planujecie zorganizować dyskotekę szkolną dla dzieci, urodziny dziecka z atrakcyjnymi zabawami dla dzieci, lub inne wydarzenie dla najmłodszych to zapraszam do korzystania z moich usług. Konkursy dla dzieci to zabawy taneczne, zadania zręcznościowe, kalambury i inne atrakcje.

 

Hasła po których trafiłeś na stronę zabawy dla dzieci:
prowadzenie imprez dla dzieci na terenie Krakowa i okolic,
DJ – wodzirej dla dzieci,
organizacja imprez dla dzieci,
organizacja dyskotek dla dzieci w Krakowie.

Szukasz animatora do zabaw dla najmłodszych, osoby do prowadzenia zabaw i konkursów dla dzieci ze szkół podstawowych…dzwoń.

Prowadzenie imprez dla dzieci w szkołach i przedszkolach

Jako animator zabaw i osoba prowadząca imprezy dla dzieci zapewniam pełną satysfakcję najmłodszych klientów. Umilam zabawę w zależności od grupy wiekowej dzieci.
Chętnie poprowadzę różnego rodzaju konkursy i zabawy przykładowo takie jak:
• przechodzenie pod liną (limbo),
• wyścigi w workach,
animacje taneczne PSY, Macarena i inne.

Nawiązałem do tej pory szereg kontaktów ze szkołami podstawowymi i przedszkolami dla których corocznie prowadzę imprezy andrzejkowe i karnawałowe dla dzieci, uczniów i dorosłych. Zapewniam pełen zestaw sprzętu począwszy od nagłośnienia, poprzez efekty świetlne, lasery, wytwornicę baniek mydlanych. Zabawa dla dzieci ma zawsze charakter aktywnego spędzania czasu.

Jeśli macie w planach zorganizować spotkanie, czy też zabawę na której będzie spora grupa dzieci, to wynajęcie osoby – animatora zabaw dla dzieci jest doskonałym pomysłem. Organizuje niezapomniane imprezy urodzinowe dla dzieci, chrzciny, komunie, firmowe imprezy dla dzieci pracowników. Imprezę uświetni maszyna do baniek, a także sprzęt oświetleniowy przywieziony na miejsce zlecenia.

Zabawa dla dzieci jako koszt

W celu ustalenia szczegółowej ceny zabawy dla dzieci proszę o kontakt telefoniczny lub e-mail.

Koszt dojazdu ustalony jest na 1PLN za km od Wieliczki. Do ewentualnych dodatkowych opłat zaliczyć należy koszt postoju auta w płatnej strefie parkingowej (strefa B i C w Krakowie), koszty opłat autostradowych.

Usługa zawiera profesjonalne nagłośnienie, oświetleniowe efekty, dym, bańki oraz prowadzenie szeregu zabaw i konkursów dla dzieci. Sugerujemy nie wydłużać czasu trwania imprezy ponad 2 godziny, gdyż jest to czas wystarczający, a organizm dziecka nie jest w stanie być aktywnym przez dłuższy czas. W połowie zabawy sugerujemy 10-15 minutową przerwę w celu uzupełnienia płynu i zjedzenia drobnego posiłku przez dzieci.

Ile powinna trwać impreza dla dzieci ?

Przedszkolaki

Dzieci w wieku przedszkolnym są delikatną i jeszce niezbyt zahartowaną w zabawie grupą najmłodszych pociech. W kwestii planowania imprezy w przedszkolu należy być ostrożnym. Zalecamy godzinną imprezę, która bedzie w zupełności wystarczająca. Dzieci zachowają resztki energii na dalsze funkcjonowanie i będą miały miłe wspomnienia. 

Klasy 1 - 3

W przypadku tej grupy docelowej sugerujemy 1,5, maksymalnie 2-godzinne zabawy. Obowiązkowo powinny być w połowie przerwane na drobny poczęstunek i coś do picia.

Klasy 4 - 6

Tu też sugerujemy 1,5 do 2 godzin tańców i zabaw dla najmłodszych. Starszaki z piątych i szóstych klas teoretycznie wytrzymają dłużej, ale trzecia godzina może być już nużąca. 

Zarówno dla młodszych i starszych klas można zorganizować zamiast jednej dużej zabawy dwu-godzinnej, oddzielne godzinne imprezy dla mniejszych grup. Mniejsza ilość osób sprawi, iż tańce będą bardziej intensywne.

Imprezy na sali gimnastycznej

Imprezy dla dzieci na salach gimnastycznych należą do dość ciężkich wydarzeń od strony logistycznej. I nie jest największym problemem akustyka, przez którą echo „rozmazuje” zarówno głos prowadzącego jak i muzykę. Duże powierzchnie sprawiają, iż dzieci biegają tu i ówdzie często bez ładu i składu. Krzyki, piski są bardziej drażniące dla ucha. Dochodzi do sytuacji, iż zamiast bawić się na określonym terenie parkietu, dzieci oblegają każdy zakątek sali, drabinki i inne przestrzenie. 

Zatem jeśli chcecie Państwo zorganizować imprezę dla dzieci na sali gimnastycznej, trzeba wziąć pod uwagę, że zapał najmłodszych może się szybciej wyczerpać. Jeśli macie Państwo do wyboru mniejsze pomieszczenie (stołówka, świetlica czy inne) to jak najbardziej warto je rozważyć !

Wodzirej na zabawę dla dzieci

Dzieci potrzebują zastrzyku energii w postaci drobnego poczęstunku i napoju. Najlepiej taką przerwę zrobić w połowie imprezy, jeśli trwa ona więcej niż godzinę. W przypadku imprez godzinnych można pokusić się o poczęstunek po zabawie. Sugerujemy, aby przerwę zrobić dla wszystkich dzieci w jednym momencie. Wywoływanie po kolei klasami podczas zabawy powoduje niepotrzebny bałagan. Aby wywołać poszczególne klasy, należy ściszyć muzykę i ogłosić pauzę. Dodatkowo dzieci wychodzące z sali często napotykają na swojej drodze te, które się bawią.

A gdy dzieci opadną z sił...

Końcówka imprezy dla dzieci może być dla niektórych najmłodszych bardzo męcząca. Opadnięcie z sił objawia się siadaniem na podłodze, wychodzeniem z sali. W takich przypadkach na koniec zabawy dla dzieci przygotowane mamy mniej angażujące fizycznie atrakcje. Przykładem może być konkurs „Kto krzyknął” lub kalambury. 

Zapraszamy do współpracy: po których znalazłeś tą stronę: dj wodzirej dla dzieci, animator zabaw dla dzieci z Krakowa i Małopolski. Obsługujemy imprezy andrzejkowe, imprezy karnawałowe, bale w szkołach oraz imprezy urodzinowe dla dzieci.

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.