zabawa dla dzieci

Coś fajnego dla dzieci 🙂

W ramach organizacji i prowadzenia imprez dla dzieci jako animator na imprezy dla dzieci czy też wodzirej dla dzieci obsługuję:
• przyjęcia urodzinowe,
• zabawy andrzejkowe, karnawałowe, mikołajkowe,
• bale karnawałowe w szkołach i przedszkolach,
• kinderbale,
• imprezy w centrach handlowych,
• imprezy w okazji dnia dziecka.

Wodzirej na zabawę dla dzieci

W ramach imprez dla dzieci oferuję obsługę zabaw z najmłodszymi, konkursy zręcznościowe, karaoke, dyskoteka dla najmłodszych i inne atrakcje uzależnione od budżetu. W ramach zabaw dla dzieci proponuję:
• Prowadzenie urodzin dziecka,
• Zabawy andrzejkowe, karnawałowe,
• Imprezy w przedszkolach, szkołach, gimnazjach, dla firm
• Imprezy firmowe z udziałem dzieci, imprezy mikołajkowe,
• Gry i zabawy zręcznościowe dostosowane do wieku dzieci,
• Konkursy wiedzy,
• Quizy i konkursy muzyczne.

Jeśli szukasz ciekawych i interesujących zabaw dla dzieci na terenie Krakowa, osoby didżeja wodzireja na zabawę dla dzieci na terenie Małopolski to zadzwoń do mnie.

Animator na imprezy dla dzieci

Jeśli planujecie zorganizować dyskotekę szkolną dla dzieci, urodziny dziecka z atrakcyjnymi zabawami dla dzieci, lub inne wydarzenie dla najmłodszych to zapraszam do korzystania z moich usług. Konkursy dla dzieci to zabawy taneczne, zadania zręcznościowe, kalambury i inne atrakcje.

Hasła po których trafiłeś na stronę zabawy dla dzieci:
prowadzenie imprez dla dzieci na terenie Krakowa i okolic,
DJ – wodzirej dla dzieci,
organizacja imprez dla dzieci,
organizacja dyskotek dla dzieci w Krakowie.

Szukasz animatora do zabaw dla najmłodszych, osoby do prowadzenia zabaw i konkursów dla dzieci ze szkół podstawowych…dzwoń.

Prowadzenie imprez dla dzieci w szkołach i przedszkolach

Jako animator zabaw i osoba prowadząca imprezy dla dzieci zapewniam pełną satysfakcję najmłodszych klientów. Umilam zabawę w zależności od grupy wiekowej dzieci.
Chętnie poprowadzę różnego rodzaju konkursy i zabawy przykładowo takie jak:
• przechodzenie pod liną (limbo),
• wyścigi w workach,
animacje taneczne PSY, Macarena i inne.

Nawiązałem do tej pory szereg kontaktów ze szkołami podstawowymi i przedszkolami dla których corocznie prowadzę imprezy andrzejkowe i karnawałowe dla dzieci, uczniów i dorosłych. Zapewniam pełen zestaw sprzętu począwszy od nagłośnienia, poprzez efekty świetlne, lasery, wytwornicę baniek mydlanych. Zabawa dla dzieci ma zawsze charakter aktywnego spędzania czasu.

Jeśli macie w planach zorganizować spotkanie, czy też zabawę na której będzie spora grupa dzieci, to wynajęcie osoby – animatora zabaw dla dzieci jest doskonałym pomysłem. Organizuje niezapomniane imprezy urodzinowe dla dzieci, chrzciny, komunie, firmowe imprezy dla dzieci pracowników. Imprezę uświetni maszyna do baniek, a także sprzęt oświetleniowy przywieziony na miejsce zlecenia.

Zabawa dla dzieci jako koszt

Aby ułatwić ustalenie kosztu obsługi imprezy dla dzieci poniżej przedstawiam orientacyjny cennik:

AKTUALNY CENNIK W TRAKCIE USTALANIA !

Do powyższych cen należy doliczyć koszt dojazdu (1zł/km od Krakowa, ul. Zakopiańska), koszt liczony jest w jedną stronę. Do ewentualnych dodatkowych opłat zaliczyć należy koszt postoju auta w płatnej strefie parkingowej (strefa B i C w Krakowie), koszty opłat autostradowych.

Usługa zawiera profesjonalne nagłośnienie, oświetleniowe efekty, dym, bańki oraz prowadzenie szeregu zabaw i konkursów dla dzieci. Sugerujemy nie wydłużać czasu trwania imprezy ponad 2 godziny, gdyż jest to czas wystarczający, a organizm dziecka nie jest w stanie być aktywnym przez dłuższy czas. W połowie zabawy sugerujemy 10-15 minutową przerwę w celu uzupełnienia płynu i zjedzenia drobnego posiłku przez dzieci.

Zapraszamy do współpracy: po których znalazłeś tą stronę: dj wodzirej dla dzieci, animator zabaw dla dzieci z Krakowa i Małopolski. Obsługujemy imprezy andrzejkowe, imprezy karnawałowe, bale w szkołach oraz imprezy urodzinowe dla dzieci.