...

Impreza w restauracji Avangarda w Krakowie

Tym razem chcielibyśmy Wam przedstawić ciekawe miejsce z historią na imprezę i nie tylko. Praktycznie w samym sercu Krakowa. Jest to restauracja „Avangarda” znajdująca się w budynku „Klubu Garnizonowego” przy ulicy Zyblikiewicza. Po kilkunastu latach z wielką ciekawością wróciłem w to miejsce. Około roku 2007 prowadziłem tu jedno z moich pierwszych wesel na terenie Krakowa jako DJ wodzirej. Wówczas „Avangarda” jeszcze nie istniała. Sporo się tu zmieniło, ale też dużo we wnętrzach pozostało z tamtych lat.

Impreza w restauracji Anagarda

Tym razem spotkaliśmy się w tym interesującym miejscu na konferencji około 100 lekarzy z Krakowa i okolic. Tak właściwie dancefloor i tańce miały mieć drugorzędne znaczenie. W tym celu rozłożyliśmy sprzęt nie tak jak tutaj zazwyczaj na scenie, ale na mniejszej sali. Parkiet częściowo oddzielony był od sali gdzie siedzieli uczestnicy spotkania.

Troszkę obawialiśmy się czy wystarczy miejsca na tańce. Na szczęście było akurat. Przy ilości około 50 szalejących tancerzy parkiet był już całkowicie zapełniony. Ta impreza zaplanowana na pierwszym piętrze Avangardy w godzinach między 19:00 a 4:00 nie skończyła się szybciej. Mieliśmy takie przewidywania, że spotkanie będzie po prostu polegało na rozmowach a ktoś od czasu do czasu zatańczy. Było jednak zupełnie inaczej. Parkiet został zapełniony około godziny 21:00 po wstępnym etapie obiadu i przemówień. Cała impreza w centrum Krakowa mega udana. Właściwie do 3:30 znajdowali się na nim uczestnicy imprezy.

Dlaczego impreza w restauracji Avangarda

Po podłączeniu sprzętu mieliśmy trochę czasu na zwiedzenie tego ciekawego miejsca. Jak widać po tym co znajduje się w przestrzeni garnizonowego ośrodka jest to miejsce z wielką historią. Imprezę, wesele czy też każde inne wydarzenie można zorganizować zarówno na parterze jak też i na piętrze.

Avangarda ma obok swojego budynku parking. Jest to duża zaleta, gdyż nie zawsze na ulicy można zostawić swoje auto. Jednak wszystkim uczestnikom, którzy chcą brać udział w imprezach w restauracji Avangarda zdecydowanie polecamy powrót taksówką. Jest rozwiązanie prostsze szybsze i nie ma problemu i obaw czy będzie gdzie zostawić swój samochód.

Jaki sprzęt użyliśmy podczas imprezy

Ponieważ parkiet nie był zbyt duży użyliśmy dwóch kolumn szerokopasmowych Yamaha DXR 15. Standardowo muzykę prezentujemy od kilku lat z kontrolera filmy pionier DDJ RX. System oświetleniowy składał się z dwóch ruchomych głów na słupach, oraz dwóch stylowych reflektorów retro świecących w kolorze amber.

Ten minimalistyczny zestaw sprzętowy okazał się strzałem w dziesiątkę. Był dobrym rozwiązaniem i w zupełności wystarczył aby rozświetlić parkiet. Stanowił eleganckie i estetyczne rozwiązanie na tym spotkaniu. Dodatkowo ustawiliśmy trzecią kolumnę na sali jadalnej przez którą ja jako konferansjer zapowiadałem posiłki, pokrótce przedstawiłem plan imprezy a organizator spotkania mógł powiedzieć kilka słów do gości siedzących przy stołach.

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.