...

Ile kosztuje wodzirej

Kim jest Wodzirej ? Osoba rozkręcające i trzymająca w ryzach zabawę na imprezie, a w szczególności na weselu. Ciężko wyobrazić sobie udane wesele bez niego. Wodzirej stanowi uzupełnienie i dodatkową atrakcję mającą na celu zapewnić zabawę wysokich lotów. Ile środków finansowych należy odłożyć, ale skorzystać z oferty dobrego wodzireja na wesela ?

Ile kosztuje Wodzirej

We innym artykule dotyczącym roli wodzireja, celowo nie wspomnieliśmy o jego cenie.  Zdarza się że para młoda ma didżeja lub zespół, którzy absolutnie nie wcielają się w żaden sposób rolę wodzireja. Wówczas możecie wynająć profesjonalnego wodzireja który skupia się tylko na tym zadaniu. 

Koszt zawodowego wodzireja występującego solo

Gdy Twój DJ kręci nosem, gdy proponujesz mu zrobienie na weselu konkursu. Jeśli zespół nie wykazuje inicjatywy realizacji zabawy weselnej. To są sytuacje, w których rozważyć należy zatrudnienie kolejnego podwykonawcy. Będzie nim wodzirej występujący solo. Niestety taka usługa wodzireja nie będzie to tania usługa. Często obowiązki wodzireja są to traktowane przez zespoły i didżejów jako „czarna robota”, zatem Jeśli chcecie dobrego wodzireja trzeba za niego odpowiednio zapłacić.

Taki wodzirej z reguły przyjedzie na wesele bez swojego sprzętu. Zapewne może zabierze swój mikrofon żeby być pewien, że będzie go dobrze słychać. Cena wodzireja w tym przypadku może się wahać w przedziale między 2000 a 3000 zł. 

Jest to usługa jest to usługa bez zaplecza sprzętowego. Wodzirej będzie z Wami na weselu od początku do około 1 w nocy, gdy jest po oczepinach.

DJ i Wodzirej w jednej osobie

Tańszym rozwiązaniem będzie osoba, która łączy w sobie zarówno rolę weselnego didżeja i wodzireja. Oprócz muzyki zajmie się ona także poprowadzeniem konkursy, czy zabawy. Dodatkowym atutem będzie sprzęt. 

Z reguły płacąc za usługę didżeja i wodzireja w jednym, otrzymujecie niezbędne nagłośnienie, światła oraz inny niezbędny sprzęt. Jest to chyba najbardziej optymalna usługa dla osób, które pragną uatrakcyjnić wesele, czy inną imprezę o jakieś zabawy i konkursy. Też budżet, który należy przeznaczyć na usługę didżeja i wodzireja w jednej osobie najczęściej nie zrujnuje budżetu Pary Młodej. Polecamy takie rozwiązanie szczególnie na mniejsze wesela i imprezy do kilkudziesięciu osób. 

Cena duetu z wodzirejem w składzie

Dużą popularnością cieszą się duety, w których jedna z osób wciela się w rolę wodzireja. Cena takie duetu z wodzirejem w składzie będzie wyższa, niż poprzednie rozwiązanie. Jednak możemy liczyć na elastyczne prowadzenie z dużą dawką inicjatywy wodzireja w to co dzieje się na parkiecie. 

Taki duet musi być nieco droższy od obsługi jednoosobowej. Za duet wodzirej plus DJ / osoba pomagająca mu w pracy to średnio koszt między 4000 a 5000 zł.

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.