...

Ile kosztuje DJ

ile kosztuje dj

Cena usługi DJ elektryzuje wiele osób. Zarówno tych, którzy szukają didżeja na urodziny, czy wesele, jak też tych, którzy takie usługi świadczą. W rzeczywistości nie jest tak kolorowo, jakby się wydawało i to dla obu stron. Kto szuka taniego didżeja na wesele, czy inną imprezę , może się srogo rozczarować. Kto planuje świadczyć tanie usługi didżejskie, może sprawdzić na własnej skórze, ile środków pochłania taka działalność.

koszt didżeja na wesele

Koszt didżeja na wesele

Temat rzeka o którym piszemy w innym artykule. Jako, ze specjalizujemy się w weselach, dokładnie wiemy jak obszerny jest zakres cen usługi DJ na wesele. Zapraszamy do tego artykułu. Jeśli jednak szukasz DJ na inną imprezę czytaj dalej.

DJ na osiemnastkę

Ile kosztuje DJ na osiemnastkę ?

Wiele osób „ogarnia” sobie temat muzyki na osiemnaste urodziny we własnym zakresie. Dla takich klientów uruchomiliśmy kiedyś wypożyczalnię oświetlenia i nagłośnienia. Wiadomo koszt dobrego didżeja z pewnością będzie wyższy, niż wynajem niezbędnego sprzętu i puszczanie muzyki we własnym zakresie. Czy to się zawsze sprawdzi ? Pewnie nie. Na pewno impreza nie będzie taką „petardą” jak ta prowadzona przez doświadczonego didżeja, prezentera muzycznego. Będzie on miał z pewnością dobry sprzęt (nagłośnienie i światła) i poprowadzi całość od A do Z. Ile kosztuje DJ na osiemnastkę ? Być może znjdziesz oferty już za „kilka stówek” 🙂 Niemniej dobra impreza osiemnastkowa to kozty rzędu 1500-2500PLN.

dj na godziny

DJ cena za godzinę

Często pojawiają się pomysły, aby zatrudnić didżeja na 2,3 lub 4 godziny. Jednak taka opcja z reguły się nie opłaca. Dojazd, montaż sprzętu, potem demontaż i powrót to często czas porównywalny z planowaną długością imprezy. Zatem kombinowanie, że ktoś przyjedzie na 2 godziny i „skasuje” jedną piątą co za całą noc jest z góry skazane na porażkę. Mało kto bowiem będzie schodził z ceny, gdy może „złapać” całonocną imprezę, a nakład energii spożytkowany na wszystkie sprawy logistyczne będzie porównywalny do krótkiego zlecenia.

Ile zarabia DJ

ZUS, podatki, auto, paliwo, sprzęt, amortyzacja, muzyka to główne czynniki wpływające no to, iż DJ nie zarabia tyle, ile bierze za imprezę. Prowadzący działalność, czy nie, z lepszym, lub gorszym sprzętem – DJ na imprezę jest zawsze narażony na większe bądź mniejsze wydatki. Siłą rzeczy muszą one wkalkulowane w cenę usługi. 

Zatem, jeśli znajdziesz oferty didżeja na imprezę za 800 i 2000 PLN, to musisz wiedzieć, że te dysproporcje cenowe zapewne mają swoje uzasadnienie. Przemyśl na jak duże kompromisy możesz się zdecydować szukając taniej usługi DJ. 

cena DJ na imprezę firmową

DJ na imprezę firmową

Imprezy dla firm to wydarzenia, podczas których dobry DJ jest na wagę złota. To na jego barku będzie spoczywać integracja uczestników firmówki. Jeśli nie masz pomysłu na urozmaicenie spotkania pracowników, rozważ zatrudnienie didżeja. Być może oprócz setów muzycznych do tańca, zapewni Wam dodatkowe atrakcje (konkursy, karaoke, światła, dym).

Ile kosztuje DJ na imprezę dla firmy ? Przy niedużych wydarzeniach tego typu na kilkadziesiąt osób kwoty, które musisz przeznaczyć są rzędu 1500 – 3000PLN. Przy dużych wydarzeniach na kilkaset lub więcej osób z pewnością zaplecze techniczne będzie determinowało cenę na wyższych pułapach.

Skomentuj :)

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.