...

Gazdówka Pod Lasem w Kościelisku

Gazdówka Pod Lasem w Kościelisku

„Gazdówka Pod Lasem” w Kościelisku to niezwykłe miejsce na organizację Twojego wesela. Akurat miałem tu okazję uczestniczyć w prowadzeniu wesela Młodej Pary i gości znad morza ! Tym bardziej mnie to ucieszyło, ponieważ sam pochodzę z tamtych stron ! 

Wszyscy przyjechali dwa dni wcześniej i mieli okazję oprócz samego wesela „zaliczyć” krótki urlopik w górach. Luz, odprężenie, niesamowity klimat, świetna pogoda, to wszystko złożyło się na super zabawę podczas tego wesela. Dołożyłem w roli DJ weselny z Małopolski swoje i wszystko zakończyło się sukcesem !

Film z wesela w Kościelisku

Poniżej teledysk z wesela w Kościelisku. Atrakcjami dodatkowymi było uczestnictwo w przywitaniu kapeli góralskiej oraz foto-budka. Pozostały nam pamiątkowe zdjęcia. 

W „Gazdówce Pod Lasem” miałem okazję bywać już kilkukrotnie. Za każdy razem była nie przesadzając swoista weselna petarda. To miejsce ma coś w sobie, ale trafiłem na świetne ekipy. Jedzenie boskie. Klimat super, akustyka drewnianych wnętrz przednia. Polecam i do zobaczenia w Kościelisku !

Jeśli planujecie wesele w Małopolsce, to może zainteresuje Was inna sala w tym województwie – zapraszam do artykułu o „Jodłowym Dworze„.

Foto-budka na weselu w Gazdówce

Para Młoda zamówił foto-budkę na wesele, która była nie lada atrakcją. Oczywiście zdjęcia z gadżetami to tylko dodatek do całej imprezy. Zapewniliśmy tańce, animacje, konkursy i zabawy weselne dla każdego. 

Oczepiny w Gazdówce Pod Lasem

Choć było to nieduże wesele, to jednak pozostanie w pamięci mojej, gości i Pary Młodej. Klimat jaki wytworzył się podczas imprezy był niesamowity. Kropkę nad I oczywiście dołożył przyjazny personel, a kucharz świetnym jedzeniem także przyczynił się do miłych wspomnień. 

Zimne ognie

Na zewnątrz Gazdówki na gości i Parę Młodą czekały zimne ognie. Stanowią one jedną z ciekawych atrakcji weselnych. Dość łatwe w organizacji. Pamiętać należy o źródle ognia dla gości. Zimne ognie powinny być zapalone w tym samym momencie, aby ich efekt był jak najlepszy. 

Leave a Comment

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.