Fotobudka

Zapewne ciężko będzie znaleźć osobę, która nie spotkała się z fotobudką. Na weselu, imprezie firmowej, czy innym wydarzeniu usługa fotobudki sprawdza się idealnie.

Zdjęcia z fotobudki są świetną pamiątka po imprezie nie tylko dla najmłodszych. Szeroki zakres gadżetów, przebrań, nakryć głowy, masek to gwarancja sukcesu Waszej imprezy !

Foto-budka 360

Fotobudka 360 to stosunkowo nowa usługa na polskim rynku. Nie wiadomo dlaczego ktoś nazwał to urządzenie fotobudką 360, bo nie robi ono zdjęć a nagrywa filmy. Cóż…trzeba pogodzić się z tą niedogodnością i zorientować jak działa ten sprzęt i jakie daje korzyści.
 
Zapewne wiele osób z was miały doświadczenie z tradycyjną fotobudką ale nie słyszały jeszcze o fotobudce 360. Daje ona inne możliwości niż tradycyjna fotobudka. Goście stojący na platformie bawią się poprzez nagrywanie filmów ze swoim udziałem. Aby zobaczyć efekt tego urządzenia zapraszamy do obejrzenia filmu jak pracuje ten sprzęt.

Zapraszamy serdecznie do kontaktu z nami i składania zapytań dotyczących możliwości skorzystania z fotobudki 360 na terenie Krakowa i całego województwa małopolskiego oraz innych obszarów. Polecamy się z naszą fotobudką nie tylko na wesela, ale chętnie obsługujemy także imprezy firmowe, spotkania integracyjne i wszystkie inne okolicznościowe wydarzenia.

Spytaj o ofertę na foto-budkę 360 w Małopolsce

Dlaczego warto wynająć Foto-budkę 360

Nasze otoczenie fotobudki jest ponadczasowe, stylowe i wkomponuje się w każdy klimat. Rozkładamy się z naszą fotobudką przed przyjazdem gości, zatem unikniecie bałaganu i zamieszania podczas imprezy. Zapraszamy do kontaktu celem personalizacji usługi fotobudka 360 stopni, ustalenia czasu i miejsca w którym potrzebujecie tej szalonej i niepowtarzalnej zabawy