...

Euforia w Euforii

Sala weselna Euforia w Myślenicach

Euforia to obszerna weselna sala w województwie Małopolskim. Znajdująca się na pierwszym piętrze powierzchnia obejmuje centralnie umieszczony parkiet oraz część jadalną wraz z dodatkowymi pomieszczeniami. 

Są to miejsca na szwedzki stół, wnętrza relaksacyjne, łazienki, kącik relaksacyjny z sofami. Stylowo urządzona, klimatyzowana, mogąca pomieścić bez problemu kilkaset osób. Oprócz tych zalet Eforię charakteryzuje otwartość personelu i ogromny kunszt szefa kuchni.

Przed salą jest spory parking, więc nie będzie problemu z parkowaniem. Dogodny dojazd z Krakowa, Wieliczki, Zakopianki to także atut umiejscowienia tej sali. Organizując wesele w Euforii z pewnością znajdziesz tu miejsce na ewentualne dodatkowe usługi typu foto-budka, barman czy inne.

Dla osób organizujących inną imprezę, niż ta obsługiwana przez zespół, czy didżeja, z pewnością nie lada gratką będzie zainstalowane na miejscu nagłośnienie i oświetlenie. Niestety nie wiemy na jakich warunkach można je używać. Na tej sali jak zresztą w każdym innym miejscu korzystamy z własnego zaplecza technicznego. 

Jeśli z kolei planujesz wesele w góralskich klimatach, zapraszamy dalej na południe Polski do Tatrzańskiego Boru !

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.