...

DJ Robert w restauracji „Soprano” w Tarnowie

Jeśli jesteście z Tarnowa lub okolic i właśnie w tym miejscu szukacie sali na wesele to polecić mogę restaurację „Soprano”. Ponoć to jedno z najbardziej znanych u uznanych miejsc w tym mieście na różnego rodzaju wydarzenia.

Dlaczego wesele w restauracji "Soprano" ?

Tak naprawdę celując w wesele w tym miejscu masz do wyboru dwie, a może nawet trzy sale. Byłem tam dwukrotnie w sporych odstępach czasowych i grałem wesela w dwóch różnych salach. Ponoć jest jeszcze trzecia 🙂

Dla mnie jedynym problemem było to, iż sala weselna znajdowała się na 1 piętrze. Z drugiej strony parkiet było nieduży (idealny na kilkadziesiąt osób), zatem w zupełności wystarczył standardowy zestaw nagłośnienia oparty na dwóch kolumnach głośnikowych.

Pierwszy taniec w restauracji Soprano

Pierwszy taniec na moim pierwszym weselu w restauracji „Soprano” uświetniłem ciężkim dymem. Po tej piosence wszyscy ruszyli na parkiet.

Małe wesele w tej tarnowskiej restauracji było bardzo udane. Zresztą zaletą takich miejsc jest to, iż cała przestrzeń pod tą imprezę nie za duża. Nie ma nic gorszego, niż ogromna sala z parkietem na kilkaset osób podczas małego wesela.

W tm przypadku było przytulnie, a wnętrze ma niepowtarzalny klimat i ciepło. Smaczku dodają obrazy, żyrandole, miękka wykładzina na podłodze. To wszystko sprzyja świetnemu klimatowi podczas tak nie dużej imprezy (na weselu w restauracji Soprano miałem około 55 gości).

Niezapomniana zabawa w Soprano

Prowadząc to wesele w Tarnowie jako DJ czułem świetny klimat. Tu goście nie przyszli z przymusu, oni po prostu chcieli wspólnie uczcić w tak przytulnym gronie wielkie święto Pary Młodej. Bawiliśmy się długo jak na taką ilość weselników. Potem przyszedł czas na demontaż sprzętu. O godzinie 4 rano znoszenie wszystkiego z pierwszego piętra było mega męczące. Jednak uśmiech żegnających i dziękujących się gości wynagradza wszystko 🙂

Zdjęcia z restauracji Soprano w Tarnowie

To dzięki uprzejmości jednego z fotografów ślubnych, mogę wracać do zdjęć i wspomnień z tego wesela w sali weselnej „Soprano”. Polecam współpracę z firmą Pałuccy z okolic Tarnowa.Na weselu poprowadziłem kilka zabaw, które uwiecznione na zdjęciach z pewnością będą w pamięci gości, Młodych i oczywiście mojej.

Imprezy okolicznościowe w restauracji Soprano nie tylko z didżejem

Być może nie wszyscy wiedzą, ale „Soprano” nie tylko sala weselna, ale także wyśmienita pizzeria. Tu zorganizujesz nie tylko wesele, ale imprezę firmową, komunię, urodziny i każde inne wydarzenie. Kilka lat później znowu prowadziłem tu wesele tym razem na inne sali także usytuowanej na pierwszym piętrze. Gości było jeszcze mniej (koło 35), ale zabawa równie dobra 🙂

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.