...

DJ na wesele

Mam na imię Robert i pracuję jako DJ na wesele. Cieszę się, iż zawitaliście na moją stronę.

Zapraszam do zapoznania się z moją ofertę i do kontaktu ! Oprócz prowadzenia wesel jako DJ, świadczę także kilka innych usług.

Moja ogromna pasja do muzyki stała się lwią częścią pracy. Najlepsza muzyka na wesele ? Zdaje się, że trafiliście pod dobry adres ! Mieszkam tuż pod Krakowem.

DJ na wesele szybki formularz kontaktowy

Skoro jesteście na mojej stronie, zapewne poszukujecie osoby, która w roli didżeja poprowadzi Waszą zbliżającą się imprezę ślubną

Z wielką przyjemnością i zaangażowaniem jako DJ na wesele pomogę w realizacji planów, aby zabawa była niezapomniana. 

Jeśli szukasz osoby godnej zaufania i mającej niezbędne doświadczenie oraz sprzęt, to zapraszam do kontaktu ze mną już dzisiaj. Przygotuję specjalną ofertę prowadzenia Waszego wesela jako DJ Wodzirej. Mieszkam tuż obok Krakowa, ale dojeżdżam na wesela na terenie całej Małopolski i wszędzie tam, gdzie mnie potrzebujecie. 

Praca jako DJ na wesele

Lubię spotykać i pracować z nowymi ludźmi, a jako DJ podczas wesela mam taką możliwość. Każdy ślub to inni goście, nowe osobowości, ale i często osoby które mnie znają. Fajnie zamienić z nimi po pewnym czasie kilka słów spotykając się nierzadko na kolejnym weselu z polecenia.

Przywitanie Młodej Pary, potem podczas obiadu pogaducha z ekipą foto-video na temat naszej wspólnej wizji wesela. No i do roboty ! Być może chcesz już „zaklepać” didżeja na swoje wesele, albo dopiero rozglądasz. Już teraz warto napisać do mnie.

A teraz trochę przyziemnych sloganów 🙂 Zapewne nie interesuje Was jaki mam sprzęt 🙂 Prowadząc śluby jako DJ posiadam po prostu bardzo dobre zaplecze techniczne sprawdzone podczas wielu „weselnych bojów”.

Nie bez znaczenia jest DJ sprzęt firmy Denon i Pioneer, dzięki któremu mogę miksować muzykę tworząc bloki muzyczne bez zbędnych przerw. Muzyka dostosowana jest do gości, którzy bawią się na imprezie.

Dzięki mojemu wieloletniemu doświadczenia wiem, jakie utwory zawsze porwą publikę do zabawy. Dynamiczne i czysto brzmiące nagłośnienie, oświetlenie wnętrza tworzące klimat na sali weselnej to tylko niektóre moje atuty. 

DJ na wesele w Krakowie i nie tylko

Większość wesel jako DJ prowadzę w Krakowie i jego najbliższych okolicach. Działam jednak prężnie na terenie całej Małopolski, a nawet dość często wypuszczam się dalej. Muszę jednak przyznać, że w Krakowie i terenach okolicznych jest tyle roboty, że właśnie tu chętnie goszczę.

Zapraszam serdecznie do kontaktu osoby z bliskich okolic staropolskiej stolicy (Tarnów, Brzesko, Bochnia, Gdów, Myślenice i inne miejscowości), jak też z miast położonych nieco dalej w Małopolsce (Zakopane, Nowy Sącz, Wadowice, Sucha Beskidzka i inne). Dzwoń lub pisz dziś !

DJ na wesele w ścisłym centrum Krakowa

Wesele prowadzone przez didżeja w ścisłym centrum Krakowa rządzą się trochę innymi prawami. Strefy ograniczonego ruchu, zakaz wjazdu w określonych porach na płytę rynku głównego, czy Kazimierza skutkują problemami logistycznymi. Często pojawia się problem z miejscem parkingowym pod salą weselną.

Zatem jeśli szukasz didżeja weselnego w samym centrum Krakowa prosimy o informację. Zanim podpiszemy umowę musimy dowiedzieć się jak logistycznie zaplanować transport, montaż i powrót z wesela. Więcej o naszym mieście, warunkach postoju, parkowania i innych rzeczach organizacyjnych znajdziesz na stronie miasta Kraków.

Pytania do DJ na wesele

Sporo jest do mnie pytań, poniżej najczęstsze:

Czy przed weselem można przygotować własną listę ulubionych utworów dla didżeja ?

Oczywiście, ale ważne żeby nie była to lista zbyt obszerna która będzie wiązać ręce DJ-a w zakresie repertuaru muzycznego. Najlepiej podać kilka – kilkanaście piosenek które kojarzą Wam się z ważnymi momentem z przeszłości.

Czy można wstępnie zarezerwować termin didżeja weselnego ?

Oczywiście, najlepiej na kilka dni lub do momentu kolejnego klienta, który szuka DJ-a na wesele.

Pewność wykonania usługi DJ to podpisana umowa.

Do której godziny obowiązuje umowa prowadzenia wesela przez DJ Wodzireja ?

Na takie pytania odpowiem osobiście. Jeśli dnia następnego nie mamy kolejnego wesela, to możemy poszaleć 🙂

Jak długie są przerwy pomiędzy blokami muzycznymi ?

Nie ma jednej odpowiedzi. Czasami 15, czasami 25 minut. A jak rozdawanie posiłku idzie „pod górkę” to może być dłuższa 🙂

Czy wesele jako DJ obsługuję sam czy w dwie osoby ?

W dwie osoby, chyba że przygotowujecie małe przyjęcie…wtedy można rozważyć obsługę pojedynczą didżeja na wesele. Zapraszam do kontaktu – przedstawię ofertę dopasowaną do Waszych potrzeb.

W składzie dwuosobowym jeszcze większy nacisk kładziemy na funkcję wodzireja.

O której zaczyna się montaż sprzętu przed weselem ?

To zależy od wielkości wesela, ponieważ ona często determinuje zaplecze nagłośnieniowe i oświetleniowe. Standardowo montaż sprzętu zaczynamy 2 godziny przed Mszą świętą. 

Od kiedy prowadzisz wesela jako DJ ?

Pierwsze wesela, które poprowadziłem jako DJ wodzirej odbyło się w roku 2006. Od tamtego czasu zjeździłem Kraków, całą Małopolskę i spory obszar Śląska.

Czy grasz na weselach disco-polo ?

Osobiście nigdy nie byłem fanem tego gatunku muzycznego, ale na weselach jest on prezentowany, ale najczęściej nie jako muzyczny nurt wiodący. Ilość muzyki disco-polo na weselu zależy od wcześniejszych ustaleń z Parą Młodą i upodobań gości, którzy bawią się na imprezie. 

Czy oprócz wesel prowadzę poprawiny ?

Oczywiście jeśli macie w planach dwudniowe wesele, na które planujecie zaprosić didżeja to chętnie. Zdarza się, iż prowadzę same poprawiny (w dniu wesela jest zespół).

Didżej na weselne poprawiny

Jako DJ na poprawiny wesela oferuję zawodową obsługę muzyczną, nagłośnieniową i oświetleniową imprezy. Bazujecie na moim doświadczeniu, umiejętnościom i sprawdzonemu zapleczu technicznemu.

Wiele osób zatrudniających na swoje wesele zespół muzyczny postanawia na poprawiny zaprosić do współpracy profesjonalnego didżeja. Ma to wpływ na urozmaicenie i zmianę klimatu zabawy. Dobry didżej na weselne poprawiny to znakomita alternatywa dla zespołu muzycznego nie tylko na poprawiny.

DJ na Wesela na terenie Małopolski

Wesela w Małopolsce to mój chleb powszedni. Nowy Sącz, Brzesko, Gdów, Wieliczka, Bochnia, Nowy Targ, Zakopane, Miechów, Limanowa i każda inna miejscowość w województwie małopolskim. Dojedziemy wszędzie tam, gdzie dwie osoby się pobierają i oczekują udanej imprezy z didżejem 🙂

Ponieważ przy dojazdach w dalsze zakątki Małopolski jako DJ doliczam koszt podróży, a czasami i noclegu, nie zapomnijcie wspomnieć przy zapytaniu, gdzie planujecie wesele.

Poza Małopolską jako DJ wodzirej prowadziłem wesela i inne imprezy także na Śląsku, Podkarpaciu i w województwie świętokrzyskim. Tak to jest, że często klienci z polecenia organizują swoje wesele właśnie poza granicami Małopolski. Ciężko im odmówić. Takie imprezy są świetną okazją, aby po pewnym czasie znowu spotkać się z częściowo znanymi już gośćmi.

Co robię jako DJ na wesele ?

Wyobrażeń dotyczących osoby didżeja na wesele jest sporo. Wiem z opowiadań i materiałów załączanych w Internecie, że rola didżeja prowadzącego wesele jest bardzo różna.

Tak naprawdę to dobrze, że na rynku można wybrać taką osobę, która spełni nasze oczekiwani. Spełni albo i nie. Bywa, że Młodzi przymykają oczy na pewne niedoskonałości niektórych ofert. Życzę Wam samych dobrych wyborów w tym zakresie !

Jeśli szukasz któregoś z powyższych typów didżeja na wesele, to niestety nie będę dobrym wyborem. Jako DJ na wesele pełniący także rolę wodzireja witam Młodych na początku imprezy, zapowiadam poobiedni toast, pierwszy taniec, wtapiam swój głos podczas zabawy tanecznej i robię wiele innych rzeczy. Wszystko po to, abyście poczuli, iż na weselu jest osoba, która trzyma w dłoniach stery imprezy. Z tą osobą nie staniecie na mieliźnie, nie uderzycie w skały. Tort, oczepiny, podziękowania dla Rodziców i cały scenariusz wesela jest w mojej gestii. Oczywiście wszystko możemy ustalić z Wami, lub jeśli chcecie zostać uwolnieni z tego obowiązku, z kierownikiem weselnej sali.

Jak rezerwować didżeja na wesele ?

Aby zarezerwować usługę didżej na wesele należy skontaktować się ze mną telefonicznie, mailowo lub przez Messengera i ustalić termin spotkania.

Macie do mnie daleko, ale jesteście zdecydowani ? Rozważcie możliwością podpisania umowy z didżejem na wesele przez Internet lub drogą mailową.

Jeśli masz możliwość wizyty u mnie i spotkania to znakomity pomysł. Po pierwsze możemy się poznać, odpowiem na Wasze ewentualne pytania i omówię szczegóły oferty obsługi muzycznej wesela.

Raczej unikam rezerwacji terminów bez umowy, można to zrobić ewentualnie na okres kilku dni, gdyż zapytań jest sporo i chce być fair dla wszystkich zainteresowanych.

Chcesz dobrą usługę DJ na wesele ? Umów się i podjedź, bądź załatwmy formalności on-line a zobaczymy się na Waszym weselu 🙂

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.