DJ na wesele Małopolska

DJ na wesele na terenie Małopolski

DJ Robert Koss od wielu lat jest jednym z DJ na wesele na terenie Małopolski. Pytanie „Jak zaczynałem swoją pracę w roli dj-a na wesele” zadają mi najczęściej klienci oraz koledzy z branży. Historia mojej pracy w roli DJ na wesele sięga 2005 roku, wtedy to raz pierwszy obsłużyłem w tej roli wesele. Wydarzenie to nie miało miejsca w Małopolsce, ale w Warszawie w hotelu Lord. Na terenie Małopolski właśnie jako DJ wodzirej na wesele rozwinąłem skrzydła i zacząłem jako DJ wodzirej prowadzić wesela głównie w Krakowie. Po jakimś czasie, gdy wyremontowana została autostrada A4 także obsługiwałem wesela na Śląsku. Dzisiaj oprócz Śląska obsługuje także Podkarpacie i Rzeszów.

Zawodowy DJ na wesele

Zatem jeśli szukasz dobrego didżeja na wesele, to serdecznie zapraszam cię do kontaktu ze mną. Impreza którą dla was poprowadzę będzie profesjonalna i niezapomniana. Oprócz pracy jako DJ wodzirej na wesele prowadzę także imprezy firmowe, imprezy urodzinowe i wszystkie inne. Na „moich” imprezach zapewnię dobrą muzykę, nagłośnienie i światła. Jeśli mam termin zajęty, mogę polecić innego sprawdzonego DJ’a wesele z mojego polecenia, na którym się nie zawiedziesz i który także zawodowo poprowadzi twoje wesele. Zapraszam cię do kontaktu – DJ z Krakowa na wesela poprawiny i inne imprezy.

Czasy wesel na których całą noc grana jest muzyka biesiadna i disco polo przynajmniej dla części osób przestają być atrakcyjne. Te jedyną noc w życiu można spędzić przy ulubionych specjalnie na tą okazję wybranych utworach. Dlaczego nie pobawić się przy oryginalnych wersjach największych światowych przebojów? Na taką okazję świetnie nadaje się DJ ! Każdy kto miał okazję porównać zespół weselny z zawodowym dj-em na wesele, wie, iż to drugie rozwiązanie sprawdza się wyśmienicie.

DJ Robert Koss

Pytania i odpowiedzi do didżeja na wesele

Moje pierwsze wesele ?

Moje pierwsze wesele jako DJ poprowadziłem akurat w Warszawie. Tam właśnie przyjechałem koło południa, podłączyłem sprzęt nagłośnieniowy i światła i oczekiwałem przejazdu Młodej Pary. Nie ukrywam, że pierwsze zlecenie nie obyło się bez nerwów i stresu. Człowiek zawsze denerwuje się, gdyby coś po raz pierwszy po mojej stronie poszło nie tak. Jednak doświadczenie zdobyte w klubach podczas prowadzenia wielu imprez w roli prezentera muzycznego zaprocentowało. Po tym pierwszym w moim życiu weselu w roli DJ weselnego prowadziłem jeszcze kilka imprez weselnych w okolicy Warszawy, a następnie z uwagi na długi dystans i czas dojazdu do stolicy skupiłem się na Krakowie i jego okolicach.

Moje zalety jako DJ na wesele

To moje atuty, dzięki którym swoją imprezę, wesele, poprawiny, studniówkę, bal maturalny czy każdą inną uroczystość będziecie przeżywać w szampańskim nastroju i wspominać przez długi okres czasu. Muzyka na wesele i nie tylko to rock’n rollowe lata 60-te, dyskotekowe lata 80 i 90, kończąc na współczesnych przebojach. Każdy bal, wesele, studniówka czy inne wydarzenie rozpocząć możemy powitaniem i przemówieniami. Jako wodzirej z Krakowa zaopatrzyłem się w tym celu w mikrofony wysokiej klasy firmy Shure.

Czy masz plan wesela ?

Proponowany przeze mnie plan wesela, który szerzej będzie opisany później wygląda następująco:

  • wejście przy marszu Mendelssohn a, przywitanie Państwa Młodych chlebem i solą przez rodziców lub szefostwo sali weselnej,
  • toast szampanem, rzucanie na szczęście lampkami przez Młodych,
  • pierwsze tradycyjne 100 lat , „gorzko gorzko”,
  • uroczysty obiad (spokojna muzyka w tle),
  • pierwszy taniec Pary Młodej,
  • podziękowania dla rodziców,
  • krojenie tortu weselnego,
  • oczepiny,
  • szalone zabawy i tańce do białego rana.

Czy możemy spotkać się przed weselem ?

Podczas wcześniejszego spotkania z przyszłą Parą Młodych DJ wodzirej na wesele ustalić powinien takie szczegóły odnośnie gości jak: liczba, wiek, rejony pochodzenia, narodowość (czasami są gości z zagranicy). Omawiamy plan wesela i uwzględniamy ewentualne życzenia klientów odnośnie konkursów i repertuaru muzycznego.

Nie każdy DJ dobrze poprowadzi wesele

Co jest trudniejsze, granie w klubie czy prowadzenie uroczystości ślubu? Wesele to specyficzna impreza, w czasie której DJ na wesele musi wykazać się dobrym opanowaniem mowy przez mikrofon i umiejętnością prowadzenia ważnych elementów uroczystości, zabaw i konkursów. W klubie wymagane są nieco inne umiejętności. Także repertuar muzyczny jest najczęściej zupełnie inny, niż w klubach młodzieżowych, chyba, że na weselu bawią się same młode osoby.