Didżej na wesele w Krakowie

Witam serdecznie ! Poszukujecie didżeja na wesele w Krakowie ? Dobrze trafiliście ! Mam na imię Robert i od wielu lat pracuję jako didżej. Jeśli planujecie wesele i chcecie, żeby było ono na maksa udane, napiszcie do mnie.

Poza Krakowem dojeżdżam na terenie całej Małopolski, a chętnie odwiedzam także inne zakątki Polski

Wertując czeluści Internetu zapewne zauważyliście, że dobry didżej z Krakowa i okolic może być rozchwytywany. Jak najszybciej spytajcie o termin, który Was interesuje, aby nie zajął go ktoś inny.

Oprócz usługi didżej na wesele w Krakowie, świadczę także kilka innych. Bardzo staram się stawiać na wysoką jakość moich usług, aby nie zostać w szarym ogonie krakowskich didżejów na wesele. Czuję, że się to udaje 🙂 Muzyka, oświetlenie, obsługa nie tylko jako DJ wodzirej, ale także konferansjer. Możecie na mnie postawić.

Moja ogromna pasja do muzyki stała się lwią częścią pracy. Najlepsza muzyka na wesele ? Zdaje się, że trafiliście pod dobry adres ! Mieszkam tuż pod Krakowem. Dla wielu didżejów wesele przykładowo w okolicy Wawelu czy Rynku Głównego to marzenie. Ja je już w przeszłości spełniłem. 

Szybki formularz kontaktowy do didżeja z Krakowa

Skoro jesteście na mojej stronie, zapewne poszukujecie osoby, która w roli didżeja poprowadzi Waszą zbliżającą się imprezę ślubną

Z wielką przyjemnością i zaangażowaniem jako DJ pomogę w realizacji planów, aby zabawa była niezapomniana. 

Jeśli szukasz osoby godnej zaufania i mającej niezbędne doświadczenie oraz sprzęt, to zapraszam do kontaktu ze mną już dzisiaj. Przygotuję specjalną ofertę prowadzenia Waszego wesela jako didżej Wodzirej. Mieszkam tuż obok Krakowa, ale dojeżdżam na wesela na terenie całej Małopolski i wszędzie tam, gdzie mnie potrzebujecie. 

DJ na wesele w Krakowie - jak dokonać wyboru

Jak najsprawniej wybrać didżeja na wesele w Krakowie lub okolicach ? Sprawdź na początku jakość usługi, gdyż wesele nie ma poprawek. Jesli jakiś DJ źle je poprowadzi, to już nic nie zmienisz. Wiele osób jako główny czynnik wyboru didżeja stawia cenę. Sprawdź opinie, zdjęcia i filmy didżeja z Krakowa na wesele, którego masz na oku. Jeśli wstępna weryfikacja będzie pozytywna, umów się na rozmowę na żywo, lub przez Internet.

Poczyń kilka prostych kroków, które pomogą Ci w okolicy Krakowa wytypować didżeja:

  • przygotuj krótki wykaz najciekawszych ofert,
  • przejrzyj portfolio,
  • zapoznaj się z opiniami,
  • sprawdź szczegółowe oferty,
  • wybierz didżeja z Krakowa na wesele,
  • podpisz z nim umowę.

Didżej na wesele w Krakowie i nie tylko

Większość wesel jako didżej prowadzę w Krakowie i jego najbliższych okolicach. Działam jednak prężnie na terenie całej Małopolski, a nawet dość często wypuszczam się dalej. Muszę jednak przyznać, że w Krakowie i terenach okolicznych jest tyle roboty, że właśnie tu chętnie goszczę.

Zapraszam serdecznie do kontaktu osoby z bliskich okolic staropolskiej stolicy (Tarnów, Brzesko, Bochnia, Gdów, Myślenice i inne miejscowości), jak też z miast położonych nieco dalej w Małopolsce (Zakopane, Nowy Sącz, Wadowice, Sucha Beskidzka i inne). Dzwoń lub pisz dziś !

Didżej na wesele w ścisłym centrum Krakowa

Wesele prowadzone przez didżeja w ścisłym centrum Krakowa rządzą się trochę innymi prawami. Strefy ograniczonego ruchu, zakaz wjazdu w określonych porach na płytę rynku głównego, czy Kazimierza skutkują problemami logistycznymi. Często pojawia się problem z miejscem parkingowym pod salą weselną.

Zatem jeśli szukasz didżeja weselnego w samym centrum Krakowa prosimy o informację. Zanim podpiszemy umowę musimy dowiedzieć się jak logistycznie zaplanować transport, montaż i powrót z wesela. Więcej o naszym mieście, warunkach postoju, parkowania i innych rzeczach organizacyjnych znajdziesz na stronie miasta Kraków.

Didżej na weselne poprawiny

Jako didżej na poprawiny wesela w Krakowie i okolicach oferuję zawodową obsługę muzyczną, nagłośnieniową i oświetleniową imprezy. Bazujecie na moim doświadczeniu, umiejętnościom i sprawdzonemu zapleczu technicznemu.

Wiele osób zatrudniających na swoje wesele zespół muzyczny postanawia na poprawiny zaprosić do współpracy profesjonalnego didżeja. Ma to wpływ na urozmaicenie i zmianę klimatu zabawy. Dobry didżej na weselne poprawiny to znakomita alternatywa dla zespołu muzycznego nie tylko na poprawiny.

Zapraszam Was do galerii zdjęć z wesel, które miałem okazję prowadzić na terenie Małopolski i Śląska.

Didżej na Wesela na terenie Małopolski

Wesela w Małopolsce to mój chleb powszedni. Nowy Sącz, Brzesko, Gdów, Wieliczka, Bochnia, Nowy Targ, Zakopane, Miechów, Limanowa i każda inna miejscowość w województwie małopolskim. Dojedziemy wszędzie tam, gdzie dwie osoby się pobierają i oczekują udanej imprezy z didżejem 🙂

Ponieważ przy dojazdach w dalsze zakątki Małopolski jako DJ doliczam koszt podróży, a czasami i noclegu, nie zapomnijcie wspomnieć przy zapytaniu, gdzie planujecie wesele.