DJ weselny Kraków

Cześć ! Nazywam się Robert Koss i jestem didżejem. Mieszkam tuż pod Krakowem i w tych okolicach też prowadzę najwięcej imprez. Jeśli szukasz didżeja na wesele w okolicy Krakowa (ale nie tylko), to jestem do Waszych usług. Prowadzę:

  •  wesela,
  • poprawiny
  • imprezy dla firm
  • inne wydarzenia związane z muzyką i tańcem.
Na mojej stronie zapoznasz się ze szczegółami mojej oferty prowadzenia wesel. Jeśli dręczą Was jakiekolwiek pytania, zapraszam do wysłania informacji, bądź po prostu o telefon.

Pytania do didżeja z Krakowa na wesele

Czy prowadzisz wesela w samym centrum Krakowa ?

Jak najbardziej. Jako didżej na wesele już wiele razy obsługiwałem wesela w centrum Krakowa. Był to Kazimierz, okolice plant, czy też sam Rynek. Musicie jednak w prośbie o ofertę zaznaczyć o jakie konkretnie miejsce chodzi. Czasami parkowanie i inne sprawy logistyczne w Krakowie są dość zawiłe. Nie ukrywam, że wesela w podkrakowskich miejscowościach lub na obrzeżach Krakowa są często dużo bardziej prostsze w zakresie podjazdu, parkingu i miejsca na auto.

Czy wesela poza Krakowem wiążą się z kosztem dojazdu ?

Naturalnie tak. Zazwyczaj udając się na wesele w Krakowie i najbliższych okolicach staram się nie doliczać kosztów dojazdu, który nie jest duży. Jeśli jednak zatrudniacie mnie jako didżeja na wesele i dystans, który musimy pokonać to kilkadziesiąt kilometrów lub więcej, to z pewnością dojdzie koszt dojazdu. Nie są to duże kwoty i i oscylują w okolicach 1PLN za kilometr.

Czy jako DJ prowadzę też wesela poza Krakowem ?

Oczywiście ! Poza terenem Krakowa jako DJ na wesele chętnie odwiedzam Śląsk, Podkarpacie, Świętokrzyskie. W roli didżeja dojadę wszędzie tam, gdzie potrzebujecie udanego wesela !

Kraków

gdzie jako DJ dojeżdżam na wesela poza Krakowem ?

Większość wesel i imprez prowadzimy w Krakowie i jego najbliższych okolicach. Działam jednak prężnie na terenie całej Małopolski, a nawet dość często wypuszczam się dalej. Przykładem dalszych wesel jest Śląsk. Muszę jednak przyznać, że w Krakowie i terenach okolicznych jest tyle roboty, że właśnie tu chętnie goszczę. Zapraszam serdecznie do kontaktu osoby z bliskich okolic staropolskiej stolicy (Tarnów, Brzesko, Bochnia, Myślenice itp.) jak też z miast położonych dalej (Zakopane, Nowy Sącz, Wadowice, Sucha Beskidzka i inne). Właściwie patrząc wstecz swojej działalności prowadząc wesela jako didżej muszę przyznać, że coraz rzadziej trafiam w miejsca, w których jeszcze nie byłem. Czy to oznacza, że odwiedziłem wszystkie sale weselne, zajazdy i hotele w których odbywają się takie imprezy ? Zdecydowanie nie ! Bardzo chętnie odwiedzam nowe miejsca, które często stawiają poprzeczkę dotyczącą organizacji wesel coraz wyżej.

Zatem jeśli szukasz dobrego DJ-a na wesele w Krakowie i nie tylko, to serdecznie zapraszam Cię do kontaktu ze mną. Impreza którą dla Was poprowadzę będzie udana i niezapomniana. Oprócz pracy jako DJ wodzirej na wesele prowadzę także imprezy firmowe, imprezy urodzinowe i wszystkie inne. Cóż…nie rozdwajam się niestety i często muszę odmówić, gdy termin jest zajęty. W takim przypadku mogę polecić innego sprawdzonego didżeja, na którym się nie zawiedziesz i on także zawodowo poprowadzi twoje wesele

Wesele prowadzone przez didżeja w ścisłym centrum miasta rządzą się trochę innymi prawami. Strefy ograniczonego ruchu, zakaz wjazdu w określonych porach na płytę rynku głównego, czy Kazimierza skutkują problemami logistycznymi. Często pojawia się problem z miejscem parkingowym pod salą weselną. Zatem jeśli szukasz DJ-a na wesele w samym centrum Krakowa prosimy o informację. Zanim podpiszemy umowę musimy dowiedzieć się jak logistycznie zaplanować transport, montaż i powrót z wesela. Więcej o naszym mieście, warunkach postoju, parkowania i innych rzeczach organizacyjnych znajdziesz na stronie miasta Kraków.

Przegląd didżejów weselnych w Krakowie

Powiedzmy sobie szczerze, didżejów weselnych na terenie Krakowa jest opór, od zatrzęsienia, po prostu dużo. Problem polega na tym, iż trudny może okazać wybór z tego gąszcza ofert tej jednej, która po prostu będzie sprawdzona. To nie problem „zaklepać” pierwszą z brzegu osobę, która miała wolny termin. Skoro macie tyle rzeczy do załatwienia związanych z Waszym ślubem, poświęcacie na to ogrom energii i zapału, to warto także sprawę muzyki wybrać jak najlepiej.  Chcecie aby Wasze wesele było spełnieniem Waszych marzeń ? Pragniecie, aby goście po weselu gratulowali Wam udanej imprezy ? Stanę na wysokości zadania i jako krakowski DJ na wesele wezmę na siebie tą odpowiedzialność. Wspólnie zapewnimy nasz sukces !

Zatem jeśli masz już to szczęście i znalazłeś na wesele w Krakowie dobrego didżeja – gratuluję ! Jeśli nie to zapraszam do kontaktu. Dla osób, które wolą pisać istnieją opcje kontaktu przez messengera, e-mail, bądź formularz kontaktowy znajdujący się na stronie z ofertą. Jeśli lubisz pogadać to po prostu dzwoń.

Zajrzyj na mój blog

Euforia w Euforii

w trakcie budowy Sala weselna Euforia w Myślenicach Eforia to obszerna weselna sala w województwie Małopolskim. Znajdująca się na pierwszym piętrze powierzchnia obejmuje centralnie umieszczony

Czytaj więcej ...

Wesele w ogrodzie

Można zauważyć, że w ostatnim czasie coraz większa liczba par narzeczeńskich decyduje się na organizację wesela w ogrodzie. Nie bez powodu spore grono osób decyduje

Czytaj więcej ...