DJ na studniówkę Kraków

DJ na studniówkę w Krakowie

Przepisz na udaną studniówkę ?

W życiu każdego człowieka są takie unikalne uroczystości, których nie można powtórzyć. Do takich uroczystości bez wątpienia należy studniówka i dlatego należy zadbać o to, aby ta jedyna noc była wyjątkowo udana. Jako DJ na studniówkę wiem jak to zrealizować !

Udana zabawa na studniówce

Kilkunastoletnie doświadczenie, niezbędny sprzęt nagłośnieniowy oraz bajeczne oświetlenie to podstawa udanej imprezy studniówkowej. Wasze wydarzenie szkolne będzie bardzo udaną imprezą, doświadczony zawodowy dj będzie towarzyszył Wam przez cały wieczór i noc, aby szalona zabawa nikogo nie ominęła i została uwieczniona na mega zdjęcia i świetnym filmie. Wiele godzin spędzonych za sprzętem dj-skim, indywidualne podejście do każdej imprezy, szeroki i stosownie dobrany muzyczny repertuar to gwarancja satysfakcji i tego, że ta impreza abiturientów też będzie bardzo udana. Jako prezenter DJ na studniówkę oferuje obsługę konferansjerską gwarantującą satysfakcję uczniów, rodziców i grona nauczycielskiego. 

DJ i sprzęt na studniówkę

Didżej na studniówkę nagłośnienie

Nagłośnienie na studniówkę to chyba najważniejszy element imprezy. Oferuję sprawdzone wysokiej klasy urządzenia następujących marek: Yamaha, RCF, Jolly Roger, Cerwin Vega, LDM, Shure. Czyste i wyraźne brzmienie znakomicie odzwierciedla detale muzyki. 

DJ na studniówkę magia świateł

Oświetlenie nadaje klimatu studniówce i wprowadza imprezowy nastrój. W ofercie posiadamy dynamiczne oświetlenie parkietu (ruchome głowy, reflektory, lasery, efekty LED) oraz statyczne oświetlenie do dekoracji sali. Oświetlenie na imprezę sterowane jest komputerowo poprzez oprogramowanie, lub specjalny sterownik DMX z wbudowanymi programami ruchowymi. Oczywiście światła pracują w rytm muzyki a sterowane są przez osobę didżeja na studniówkę.

Oprócz studniówek w roli didżeja prowadzę imprezy firmowe, wesela, poprawiny i inne spotkania na których potrzebna jest dobra muzyka i prowadzenie.