DJ na studniówkę

DJ na studniówkę w Krakowie

Przepisz na udaną studniówkę ?

W życiu każdego człowieka są takie unikalne uroczystości, których nie można powtórzyć. Do takich okazji bez wątpienia należy studniówka i dlatego należy zadbać o to, aby była ona wyjątkowo udana. Jako DJ na studniówkę wiem jak to zrealizować !

Zatrudniając mnie jako didżeja na studniówkę możecie liczyć na najlepszą jakość usług wynikającą z doświadczenia i niezawodnego, markowego sprzętu.

Szukając usługi DJ na studniówkę, warto postawić na ofertę fachowca, który połączy umiejętnie muzyczne klasyki z nowościami uwielbianymi przez młodzież. Studniówka to spotkanie różnych pokoleń i wszelakich muzycznych gustów.

Oferta prowadzenia studniówki przez DJ

Nasza oferta organizacji od strony muzycznej i prowadzenia studniówki to:

 • transport i montaż sprzętu na miejsce studniówki,
 • obsługa DJ na studniówką,
 • prowadzenie studniówki nie tylko jako DJ ale konferansjer,
 • nagłośnienie dostosowane do wielkości sali i ilości osób,
 • oświetlenie studniówki,
 • profesjonalny DJ sprzęt,
 •  mikrofony do przemówień.

Aby zainstalować sprzęt didżeja na studniówkę potrzebujemy udostępnienia miejsca tanecznego na około 3-4 godziny przed początkiem imprezy. Niezbędne jest także jedno miejsce parkingowe na auto dostarczające sprzęt na studniówkę.

Udana studniówka z didżejem

Kilkunastoletnie doświadczenie, niezbędny sprzęt nagłośnieniowy oraz bajeczne oświetlenie to podstawa udanej studniówki prowadzonej przez didżeja. Wasze wydarzenie szkolne będzie bardzo udaną imprezą, doświadczony zawodowy DJ będzie towarzyszył Wam przez cały wieczór i noc, aby szalona zabawa nikogo nie ominęła i została uwieczniona na mega zdjęcia i świetnym filmie.

Tysiące godzin spędzonych za konsoletą, indywidualne podejście do każdej studniówki, szeroki i stosownie dobrany muzyczny repertuar to gwarancja satysfakcji i tego, że będzie ona bardzo udana. Jako prezenter muzyczny – DJ na studniówkę oferuje obsługę konferansjerską gwarantującą satysfakcję uczniów, rodziców i grona nauczycielskiego

 DJ czy zespół na studniówkę ?

W przeszłości na studniówkach królowały zespoły, orkiestry, czyli krótko mówiąc muzyka na żywo. Dzisiejsze czasy i postęp technologiczny powoduje, iż sporą część studniówek obsługują profesjonalni didżeje na studniówkę. Dzięki odpowiedniemu zapleczu technicznemu i dostosowanemu repertuarowi muzycznemu są oni w stanie obsłużyć nawet większe studniówki.

DJ na studniówkę cena

Na cenę prowadzenia studniówki jako DJ wpływają:

 • miejscowość w której odbywać się będzie studniówka i związany z tym koszt transportu,
 • ilość gości wpływająca na niezbędny sprzęt nagłośnieniowy i światła,
 • orientacyjny czas trwania studniówki,
 • ewentualne dodatkowe sprzęty (projektor, nagłośnienie sali jadalnej, kilka mikrofonów do przemówień i inne).

Zawsze wkładam 100% zaangażowania tak, aby klient był w 100% zadowolony, więc nie mogę sobie pozwolić na zaniżanie cen kosztem poziomu prowadzonej imprezy. Proszę o kontakt celem ustalenia konkretnej ceny didżeja na studniówkę.

Nagłośnienie didżejskie na studniówkę

DJ i sprzęt na studniówkę

Nagłośnienie na studniówkę to chyba najważniejszy element imprezy. Oferuję sprawdzone wysokiej klasy urządzenia następujących marek: 

 • Yamaha,
 • LDM,
 • Shure,
 • Pioneer,
 • Denon.

Czyste i wyraźne brzmienie znakomicie odzwierciedla detale muzyki. 

Magia świateł na studniówce

Profesjonalny DJ na studniówkę to także dobre światło. Oświetlenie nadaje klimatu  i wprowadza imprezowy nastrój.

W ofercie posiadamy dynamiczne oświetlenie parkietu (ruchome głowy, reflektory, lasery, efekty LED) oraz statyczne oświetlenie do dekoracji sali. Oświetlenie sterowane jest komputerowo poprzez oprogramowanie, lub specjalny sterownik DMX z wbudowanymi programami ruchowymi.

 
 

Studniówki z didżejem na sali gimnastycznej

W przeszłości prowadziłem jako DJ kilka studniówek na sali gimnastycznej. Zaletami takiego rozwiązania dla uczniów jest bliskość sali, znajomość miejsca i zapewne niższe koszty organizacji studniówki.

Niestety studniówki na terenie szkoły a dokładnie w sali gimnastycznej mają także wady. Salę trzeba udekorować a możliwe jest to zazwyczaj dopiero w dzień studniówki. Przecież zima to okres zajęć WF na sali. Kolejnym kłopotem jest organizacja cateringu. Jednak w dzisiejszych czasach kłopot to niezbyt wielki.

 

Od strony technicznej musimy jednak zwrócić uwagę na akustykę sali gimnastycznej. Zazwyczaj jest ona fatalna. Często nawet przygotowane dekoracje nie są w stanie pomóc i wygłuszyć niechciane pogłosy i echo. Szeroka, długa i wysoka kubatura, puste ściany, okna, to wszystko sprawia, że dźwięk nie jest po prostu przyjemny. Nawet akustyk nagłaśniający zawodowo koncerty miałby twardy orzech do zgryzienia, gdyby przyszło mu nagłaśniać koncert w sali gimnastycznej.

Zatem planując studniówkę prowadzoną przez didżeja zastanówcie się, czy sala gimnastyczna to trafione miejsce. Być może warto tego wieczora poczuć się naprawdę dobrze wybierając do pobliskiego hotelu, eleganckiej restauracji, czy weselnej sali dającej dobre możliwości. Być może wyjdzie trochę drożej, ale może jednak warto ? Ile razy będziecie mieli studniówkę ?