DJ na studniówkę Kraków

DJ na studniówkę w Krakowie

Przepisz na udaną studniówkę ?

W życiu każdego człowieka są takie unikalne uroczystości, których nie można powtórzyć. Do takich uroczystości bez wątpienia należy studniówka i dlatego należy zadbać o to, aby ta jedyna noc była wyjątkowo udana. Jako DJ na studniówkę wiem jak to zrealizować !

DJ na studniówkę

Kilkunastoletnie doświadczenie, niezbędny sprzęt nagłośnieniowy oraz bajeczne oświetlenie to podstawa udanej imprezy studniówkowej. Wasze wydarzenie szkolne będzie bardzo udaną imprezą, doświadczony zawodowy dj będzie towarzyszył Wam przez cały wieczór i noc, aby szalona zabawa nikogo nie ominęła i została uwieczniona na mega zdjęcia i świetnym filmie. Wiele godzin spędzonych za sprzętem dj-skim, indywidualne podejście do każdej imprezy, szeroki i stosownie dobrany muzyczny repertuar to gwarancja satysfakcji i tego, że ta impreza abiturientów też będzie bardzo udana. Jako prezenter DJ na studniówkę oferuje obsługę konferansjerską gwarantującą satysfakcję uczniów, rodziców i grona nauczycielskiego. 

DJ i sprzęt na studniówkę

DJ na studniówkę nagłośnienie

Nagłośnienie na studniówkę to chyba najważniejszy element imprezy. Oferuję sprawdzone wysokiej klasy urządzenia następujących marek: Yamaha, RCF, Jolly Roger, Cerwin Vega, LDM, Shure. Czyste i wyraźne brzmienie znakomicie odzwierciedla detale muzyki. 

DJ na studniówkę magia świateł

Oświetlenie nadaje klimatu studniówce i wprowadza imprezowy nastrój. W ofercie posiadamy dynamiczne oświetlenie parkietu (ruchome głowy, reflektory, lasery, efekty LED) oraz statyczne oświetlenie do dekoracji sali. Oświetlenie na imprezę sterowane jest komputerowo poprzez oprogramowanie, lub specjalny sterownik DMX z wbudowanymi programami ruchowymi. Oczywiście światła pracują w rytm muzyki a sterowane są przez osobę didżeja na studniówkę.

Oprócz studniówek w roli didżeja prowadzę imprezy firmowe, wesela, poprawiny i inne spotkania na których potrzebna jest dobra muzyka i prowadzenie.