DJ na poprawiny wesela – DJ Robert Koss

DJ na porawiny

Poprawiny nie muszą być nudne !

Jako dj na poprawiny oferuję zawodową obsługę muzyczną, nagłośnieniową i oświetleniową imprezy. Bazujecie na moim doświadczeniu, umiejętnościom i sprawdzonemu zapleczu technicznemu.

Planujesz poprawiny wesela dzień po imprezie ślubnej i szukasz osoby didżeja na poprawiny ? Nie mogłeś lepiej trafić, jako didżej obsługujący wesela ale także poprawiny zapewniam profesjonalne prowadzenie imprezy. Odpowiednie łączenie utworów muzycznych w bloki, prezentację muzyki poprzez krystalicznie czysto brzmiący sprzęt nagłośnieniowy oraz niebanalne efekty oświetleniowe. Koszt obsługi poprawin wesela jest uzależniony od czasu trwania i miejsca odbywania się imprezy.

DJ na poprawiny wesel

Wiele osób zatrudniających na swoje wesele zespół muzyczny postanawia na poprawiny zaprosić do współpracy profesjonalnego didżeja. Ma to wpływ na obniżenie kosztów obsługi muzycznej ale przede wszystkim na urozmaicenie i zmianę klimatu zabawy. Dobry dj na poprawiny to znakomita alternatywa dla zespołu muzycznego.

Jest grono osób, które nie szukają profesjonalnej obsługi muzycznej i chcą jedynie wypożyczyć niezbędny sprzęt nagłośnieniowy i oświetlenie na poprawiny. Z reguły na imprezie poprawin wesela jest mniej gości, niż na samym weselu. Wiele Młodych Par nie traktuję tego dnia w tak doniosły sposób jak samego wesela. Wyszliśmy naprzeciw wymaganiom części klientów i daliśmy możliwość dostosowania i wypożyczenia profesjonalnego nagłośnienia estradowego oraz świateł. Zapraszamy do naszej wypożyczalni nagłośnienia i oświetlenia na imprezy