DJ na imprezę w Krakowie

Być może organizujesz w Krakowie na terenie Małopolski lub innym mieście imprezę firmową, imprezę urodzinową, event, bankiet dla znajomych. Powinieneś rozważyć, czy nie warto urozmaicić takiego wydarzenia nagłośnieniem, oświetleniem i obsługą DJ na imprezę. Serdecznie zapraszam do korzystania z moich usług. Poniżej kilka słów na temat tego co mogę Wam zaproponować.

Obsługa imprez w Krakowie i okolicach

Moja firma prowadzi i obsługuje imprezy nie tylko na terenie Krakowa, ale na terenie całej Małopolski oraz Śląska, Podkarpacia i województwa świętokrzyskiego. Wraz z kolegami tworzymy niezastąpiony team. Nasza współpraca daje możliwość obsługi imprez w Krakowie do kilkuset a nawet kilku tysięcy gości. Oferujemy magiczne światła i nagłośnienie aktywne wysokiej klasy. Nasze doświadczenie w roli DJ na imprezę i sprawdzony wysokiej klasy DJ sprzęt to nasze niepowtarzalne atuty. Dodać należy także iż dysponujemy oryginalną muzyką na imprezę, dzięki czemu obsługiwane przez nas wydarzenia są w pełni legalne od strony repertuaru. Jeśli szukacie osoby, która pomoże Wam zorganizować i poprowadzić firmowe spotkanie zapraszam tu.

Na zdjęciu DJ Robert Koss – licencjonowany DJ na Waszą imprezę firmową, czy urodzinową.

Zapraszam do kontaktu, przedstawię możliwie najbardziej atrakcyjna ofertę DJ NA IMPREZĘ. Kto korzystał z podobnej usługi wie, że jest ona niezwykle atrakcyjna w stosunku do zespołów muzycznych, a jednocześnie nieporównywalna jakościowo do opcji „puszczania” muzyki we własnym zakresie na swoim prywatnym, czy nawet wynajętym sprzęcie nagłośnieniowym.

Dostępność DJ na imprezę

Aby sprawdzić dostępność i warunki finansowe DJ’a na imprezę na terenie Krakowa lub innej miejscowości, należy skontaktować się z nami telefonicznie bądź mailowo, a przekażemy wszystkie warunki ewentualnej współpracy. Na nasze usługi wystawiamy faktury, dzięki czemu firma może zaliczyć koszt obsługi imprezy firmowej do kosztów działalności.

Jakie wydarzenia prowadzimy jako DJ na wesele i imprezy ?

W przeszłości obsługiwaliśmy różnorakie wydarzenia taneczne:

 • eventy firmowe,
 • imprezy urodzinowe (głównie osiemnastki i czterdziestki),
 • wesela,
 • studniówki,
 • imprezy dla dzieci,
 • pikniki firmowe,
 • festyny,
 • akcje promocyjne, pokazowe, reklamowe,
 • andrzejki,
 • imprezy sylwestrowe,
 • wszelkie inne wydarzenia podczas których oprócz nagłośnienia czy świateł potrzebujecie dobrze dobranej muzyki przez osobę DJ’a na imprezę.

Nagłośnienie na imprezę

Osoba didżeja na imprezę posiada odpowiedni sprzęt nagłośnieniowy. Obecnie pracujemy na aktywnych zestawach nagłośnieniowych firmy Yamaha. Najczęściej na imprezę przywozimy zestaw aktywny 2+2, który jest w stanie obsłużyć imprezy na około 200 osób. Jeśli jednak organizujecie Państwo większe imprezy na terenie Krakowa, jesteśmy w stanie obsłużyć je przy użyciu większych, profesjonalnych zestawów nagłośnienia estradowego na imprezy masowe.

Oświetlenie imprez

Oczywiście udana impreza firmowa i dj na imprezę to także odpowiednie oświetlenie. Najczęściej używamy ruchomych głów, które tworzą dynamiczne sceny na parkiecie, a także statycznych urządzeń led. Reflektory i listwy LED pomagają w tworzeniu niezapomnianego klimatu na sali podczas imprez firmowych.

Multimedia na imprezy dla firm

Posiadamy ekrany, projektory multimedialne, mikrofony bezprzewodowe i inny sprzęt multimedialny niezbędne do obsłużenia Państwa wydarzenia. Jesteśmy w stanie wyświetlić obraz na dużym ekranie i okrasić go odpowiedni podkładem muzycznym tworząc wspomnienia. Na co dzień pracujemy organizując konferencje i umożliwiamy wystąpień publicznych podczas spotkań masowych.

Konkursy na imprezy dla firm

Spotkania firmowe to oprócz obsługi dj na imprezę to także atrakcyjne konkursy dla pracowników.  Jako przykłady takich atrakcji możemy wymienić konkurs wiedzy o firmie, „jaka to melodia”, czy też karaoke.

DJ na imprezy sylwestrowe, Andrzejki inne

Do współpracy w zakresie prowadzenia imprez firmowych zapraszamy firmy. W zakresie obsługi DJ na imprezę Andrzejek, imprez sylwestrowych i innych w hotelach, restauracjach i pubach zapraszamy ich właścicieli. Dobrze wiemy że źle poprowadzona impreza przez DJ’a może skończyć się negatywnym komentarzem w Internecie. Wynajmując nas w roli DJ na imprezę możecie być Państwo pewni pozytywnych opinii klientów i dobrze wykonanej usługi. Do współpracy z nami w zakresie usługi didżej na imprezę zapraszamy zatem firmy, restauracje, hotele, puby i wszystkie inne miejsca w okolicach Krakowa i na terenie całej Małopolski.
Podsumowanie

Nasz DJ na imprezy oferujący nie tylko obsługę muzyczną spotkania firmowego ale także prowadzenie innych elementów imprez. Konkursy, nagłośnienie konferencji, multimedia, oświetlenie to codzienne aspekty naszej pracy. Jesteśmy otwarci na nowe wyzwania i nowe pomysły naszych klientów. Zapraszam do korzystania z naszych usług. DJ Robert Koss DJ na imprezę w Krakowie.

Leave a Comment