Didżej prowadzący Wesela na terenie Małopolski

Wesela w Małopolsce to mój chleb powszedni. Kraków, Nowy Sącz, Brzesko, Gdów, Wieliczka, Bochnia, Nowy Targ, Zakopane, Miechów, Limanowa i każda inna miejscowość w województwie małopolskim. Dojedziemy wszędzie tam, gdzie dwie osoby się pobierają i oczekują udanej imprezy z didżejem 🙂

Ponieważ przy dojazdach w dalsze zakątki Małopolski jako DJ doliczam koszt podróży, a czasami i noclegu, nie zapomnijcie wspomnieć przy zapytaniu, gdzie planujecie wesele.

Gdzie w Małopolsce prowadziłem wesela

Oczywiście nie ograniczam się tylko do terenu Małopolski w zakresie obsługi DJ. Dojeżdżam wszędzie tam, gdzie potrzebujecie najlepszej muzyki miksowanej na profesjonalnym DJ sprzęcie.

Wesele w Małopolsce

Tu nie znajdziesz aktualnej oferty prowadzenia Waszego wesela na terenie Małopolski. Aby sprawdzić wolny DJ termin i warunki oraz szczegóły tego, co oferuję zapraszam do kontaktu przez formularz. Możecie także zadzwonić lub wysłać maila ze strony Kontakt.

Możecie liczyć na zawodowy sprzęt (nagłośnienie, oświetlenie) oraz moja osobę, a obsłużyłem już bardzo wiele wesel i innych imprez.

Opinie na temat didżeja w Małopolsce

Powyżej 4 losowo wybrane opinie na mój temat. Reszta opinii i szczegóły oferty możesz poznać na stronie z ofertą DJ.

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial
Facebook
YouTube
YouTube
Instagram