...

Dekoracje sali weselnych

Iluminacje świetlne to jeden ze sposobów dekoracji sal kierowany są do klientów, którzy na sali bankietowej czy innym pomieszczeniu chcą stworzyć niepowtarzalny klimat. Propozycja oświetlenia imprez to możliwość dodania uroku przeciętnie wyglądającym pomieszczeniom. Nawet zwykle wyglądające wnętrze można udekorować światłem w ciekawy i efektowny sposób. W zakresie dekoracji sal pod wesela, imprezy i bankiety i inne wydarzenia zapraszamy hotele, restauracje, kluby, puby muzyczne, osoby prywatne, Pary Młode.

Istnieje opcja instalacji urządzeń w sali lub wypożyczenia i montażu we własnym zakresie. Zapewniamy atrakcyjne ceny dekoracji sali weselnych oświetleniem LED oraz montażu. Czas montażu zależy głównie od układu sali oraz ilości źródeł prądu.

Oświetlenie jako dekoracja sali

Jeśli nie masz pomysłu na oryginalną dekorację sali na wesele, to zapraszam Cię do zapoznania się z możliwościami oświetlenia wnętrz. Technologia LED pozwala na zmianę i nadanie odpowiedniego klimatu każdemu pomieszczeniu. Istnieje możliwość wyboru jednego z palety kilku ciekawych kolorów. Montaż urządzeń jest bezinwazyjny i odbywa się poprzez doprowadzenie do każdego urządzenia napięcia 230V. Każde urządzenie posiada panel, na którym ustawia się jeden, bądź paletę zmieniających się po sobie kolorów według wbudowanego programu.

Oprócz usługi dekoracji sali można skorzystać z naszej wypożyczalni sprzętu do dekoracji sali. Posiadamy na stanie kilkadziesiąt sztuk reflektorów PAR i listew LED. Wystarczy kliknąć tu.


Dekoracje sal na wesele w Krakowie

Dlaczego warto skorzystać z opcji dekoracji sal weselnych i pod imprezy ? Oświetlenie w systemie DMX może zastąpić niejedną tradycyjną dekorację sali tworząc wspaniały klimat podczas imprezy czy uroczystości ślubnej.
• Brakuje Wam pomysłu na dekorację sali weselnej?
• Nie jesteście zadowoleni z wyglądu sali weselnej?
• Chcesz stworzyć niezapomniany klimat podczas imprezy ?
• Chcielibyście miło zaskoczyć gości piękną dekoracją oświetleniową ?

Możesz także skorzystać z wypożyczalni sprzętu oświetleniowego. Dzięki naszym urządzeniom udekorujesz salę weselną lub salę przygotowaną pod inną imprezę we własnym zakresie. Udostępniamy przewody zasilające i niezbędne przedłużacze 230V .Teren działania naszej firmy to głównie Kraków i okolice. Oświetlenie LED stanowiące dekoracje sal nie pobiera dużej energii, więc nie musisz się martwić o zabezpieczenia prądowe i emisję ciepła. Szczególnie istotne jest to jest w miesiącach wakacyjnych.

Sale weselne – dekoracje oświetleniowe

W naszej ofercie znajdziecie Państwo profesjonalne dekoracje sal w Krakowie nowoczesnym oświetleniem. Z powodzeniem zastąpią ono tradycyjne dekoracje kwiatowe, balonowe i inne. Główne atuty naszych realizacji to niepowtarzalność, magia kolorów, ciepła aranżacja, niecodzienny klimat. Ciekawy wystrój to zaskoczenie gości oraz niezapomniane wspomnienia uwiecznione na zdjęciach. Nieszablonowe aranżacje sprawiają Wasze wesele jako jedyne i niepowtarzalne.


Szczegółowe informacje na temat tego, jak może wyglądać dekoracja sali na wesele i jaki będzie jej koszt otrzymacie Państwo po rozmowie telefonicznej. Każde zlecenie wymaga indywidualnego podejścia, wcześniejszego przemyślenia koncepcji i kolorystyki. Stosujemy jak najlepsze systemy połączeń przewodowych między urządzeniami, które nie będą przeszkadzały gościom ani obsłudze. Bajkowy krajobraz, magia kolorów RGB, efekt nie do przecenienia…to wszystko jest do zrealizowania. Aby zainstalować dekoracje sal dojeżdżamy nie tylko na terenie Krakowa, ale w promieniu kilkudziesięciu kilometrów od tego miasta.

Dzięki technologii LED jesteśmy w stanie nadać indywidualny urok restauracji, sali weselnej, sali bankietowej, stoisku wystawienniczemu, hali namiotowej. Mogą Państwo podjąć decyzję co do ilości i koloru urządzeń oświetlających.

Stworzyliśmy 3 przykładowe pakiety oświetleniowe służące do dekoracji wnętrz:
1. pakiet 1 – 15 reflektorów PAR LED – 450zł
2. pakiet 2 – 20 reflektorów PAR LED – 600zł
3. pakiet 3 – 30 reflektorów PAR LED – 850zł

Koszt montażu i demontażu urządzeń oraz transportu kalkulowany jest indywidualnie w zależności od miejsca zlecenia.

Hasła po których trafiłeś na stronę dekoracje sali:
• dekoracje sali weselnych w Krakowie i okolicach,
• oświetlenie dekoracje sali bankietowych, sali weselnych,
• bezinwazyjne iluminacje świetlne montowane przy podłożu,
• dekoracje sali światłem LED.

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.