Najlepsze atrakcje i konkursy na imprezę firmową w roku 2024 i 2025

Prowadziłem w swojej karierze mnóstwo imprez formowych. Na części z nich były atrakcje i konkursy nie zawsze organizowane przeze mnie. Rywalizacja, integracja drużynowa, gry, zabawy to taki fajne uzupełnienie każdej imprezy.

Organizujecie spotkanie firmowe, imprezę świąteczną dla pracowników, lub inne wydarzenie w życiu Waszej firmy ? Dodatkowe atrakcje na imprezy urozmaicają je i nadają niepowtarzalnego klimatu. To dzięki takim „dodatkom” wydarzenie będzie jeszcze milej i dłużej wspominane.

Prowadzenie imprezy przez didżeja

Oprócz powyższych atrakcji i zabaw na imprezę jako podstawę udanego spotkania proponuję usługę DJ na imprezę na terenie Krakowa. Dzięki szerokiemu zakresowi muzyki jestem w stanie ożywić i rozbawić praktycznie każdą klientelę.

Wielkie przeboje, super światła i prowadzenie przez zawodowego prezentera muzycznego to gwarancja udanej imprezy. Szalone tańce i niezapomniane wspomnienia gwarantowane !

Konkurs "Jaka to melodia"

Jednym z konkursów, który znakomicie spisuje się na imprezach firmowych jest konkurs „Jaka to melodia”. Osoba prowadząca zaprasza do siebie po kolei pracowników firmy z dwóch konkurujących między sobą drużyn. 

Każda osoba otrzymuje nauszne słuchawki i nuci piosenkę którą słyszy. Zadaniem członków jego ekipy jest odgadnięcie tytułu i wykonawca utworu. Dobra zabawa murowana ! Ze swojego doświadczenia wiem, iż taki konkurs spokojnie może trwać do pół godziny i będzie niezapomnianą atrakcją spotkania firmowego.

Firmowa Familiada

Można na imprezę firmową przygotować firmową wersję familiady. Dwie grupy odpowiadają na pytania związane z działalnością firmy, w której pracują. Wcześniej należy przygotować w pliku tekstowym pytania i odpowiedzi. 

Co potrzebujecie do organizacji tego konkursu ?

  • projektora lub dużego telewizora,
  • ekranu,
  • przygotowanych wcześniej pytań i odpowiedzi,
  • nagłośnienia
  • dwóch osób do prowadzenia i obsługi.

Konkurs wiedzy o firmie

Jest to zabawa którą przygotowujemy we współpracy z pracownikami firmy. Muszą oni przygotować zestaw pytań i odpowiedzi na tematy dotyczące miejsca pracy. Pytania mogą dotyczyć historii firmy, pracowników, prezesa, informacji o produktach czy oferowanych usługach. Zakres tematyki zabawy może być bardzo szeroki. Uczestników dzielmy na kilkuosobowe grupy. Oprócz tego że pracownicy odpowiadają na pytania, mogą dowiedzieć się wielu ciekawych rzeczy o historii swojej firmy.

Karaoke

Na ekranie wyświetlany jest tekst piosenki, w kolumnach leci muzyka. Pracownicy mogą śpiewać solo, w dwójkach lub też nawet grupowo. Polecamy karaoke na eventy firmowe w przerwach między blokami tanecznymi.

Fotobudka

Fotobudka 360 lub tradycyjna foto-budka to sprawdzone od lat rozwiązanie na praktycznie każdego rodzaju imprezę. Spotykana na eventach, weselach, imprezach urodzinowych i innych wydarzeniach. 

Zabawa przy tym urządzeniu trwa na żywo i umożliwia zrobienie ponadczasowych i jedynych w swoim rodzaju zdjęć. Te z kolei stanowią niezapomnianą pamiątkę dla wszystkich osób biorących udział w zabawie. 

Barmani

Barman na imprezie potrafi przynieść wiele uciechy. Mniej lub bardziej ogniste kolorowe drinki nie tylko polepszają humor, ale wyglądają bajecznie i po prostu dobrze smakują. 

Dodatkowym atutem barmana może być pokaz, który potrafi zachwycić i częściowo zaprosić do zabawy uczestników imprezy.