Atrakcje i Konkursy na imprezę firmową

Imprezy firmowe na terenie Krakowa i okolic to spotkania pracowników, podczas których nie tylko prezentujemy najlepszą muzykę ale często prowadzimy konkursy i zabawy. Jesteśmy otwarci na wizję organizatorów w tym zakresie. Dodatkowe atrakcje na imprezy urozmaicają je i nadają niepowtarzalnego klimatu. Konkursy na imprezy to oprócz tańców dodatkowe atuty naszej działalności eventowej.

Jaka to melodia

Jednym z konkursów, który znakomicie spisuje się na imprezach firmowych jest konkurs „Jaka to melodia„. DJ na imprezę zaprasza do siebie po kolei pracowników firmy z dwóch konkurujących między sobą drużyn. Każda osoba otrzymuje nauszne słuchawki i nuci piosenkę którą słyszy. Zadaniem członków jego ekipy jest odgadnięcie tytułu i wykonawca utworu. Dobra zabawa murowana ! Ze swojego doświadczenia wiem, iż taki konkurs spokojnie może trwać do pół godziny i będzie niezapomnianą atrakcją spotkania firmowego.

Konkurs wiedzy o firmie

Jest to zabawa którą przygotowujemy we współpracy z pracownikami firmy. Muszą oni przygotować zestaw pytań i odpowiedzi na tematy dotyczące miejsca pracy. Pytania mogą dotyczyć historii firmy, pracowników, prezesa, informacji o produktach czy oferowanych usługach. Zakres tematyki zabawy może być bardzo szeroki. Uczestników dzielmy na kilkuosobowe grupy. Oprócz tego że pracownicy odpowiadają na pytania, mogą dowiedzieć się wielu ciekawych rzeczy o historii swojej firmy.

Karaoke

Karaoke też spisuje się świetnie podczas spotkań firmowych, ale raczej na mniejszych imprezach do kilkudziesięciu osób. DJ na imprezę musi przywieźć niezbędny sprzęt, czyli oprócz nagłośnienia także kilka mikrofonów, projektor i ekran do prezentacji. Na ekranie wyświetlany jest tekst piosenki, w kolumnach leci muzyka. Pracownicy mogą śpiewać solo, w dwójkach lub też nawet grupowo. Jako DJ na imprezę polecam karaoke na eventy firmowe w przerwach między blokami tanecznymi.

Proszę o propozycję

Jeśli organizujecie imprezę dla firmy i macie jakieś swoje pomysły na konkursy, to jesteśmy otwarci na Wasze propozycje ! Jaką DJ na imprezę zapewne jestem w stanie sprostać wymaganiom i poprowadzić konkurs, który macie w planach zorganizować.

DJ na imprezę

Oprócz powyższych atrakcji i zabaw na imprezę jako podstawę udanego spotkania proponuję usługę DJ na imprezę. Dzięki szerokiemu zakresowi muzyki jestem w stanie ożywić i rozbawić praktycznie każdą klientelę. Wielkie przeboje, super światła i prowadzenie przez zawodowego prezentera muzycznego to gwarancja udanej imprezy. Szalone tańce i niezapomniane wspomnienia gwarantowane !

Leave a Comment