Zalety wyboru dj-a na wesele

Daj lajka i bądź na bieżąco z najlepszymi imprezami !!!

 

Jako DJ prowadzący wesela oferuję wysoką jakość usługi "DJ na wesele". Służę pomocą, aby po pierwsze klient znalazł to czego szuka, po drugie, aby usługa dawała maksymalne zadowolenie ! Oferuję wieloletnie doświadczenie, poczucie dobrego smaku, zaangażowanie w powierzone zadanie i bezkompromisowe zaplecze techniczne. Posiadam profesjonalny sprzęt nagłośnieniowy oraz oświetlenie dające magiczne efekty. W mojej ofercie znajdziecie Państwo: profesjonalną obsługę konferansjerską wesela (dj na wesele), największe przeboje muzyczne, profesjonalny dj sprzęt firm Pioneer i Denon.

Zabawa z wodzirejem - Robert Koss
Zabawa weselna? Tylko z wodzirejem
Jak się bawimy na weselu 🙂
Robert Koss - zapewniam przebrania i kostiumy
Zabawy weselne
Zabawy na weselu
Robert Koss - najlepszy wodzirej na wesele
Zabawy weselne z DJ Kossem
Zabawy weselne - wybierz swojego wodzireja
Jakie zabawy na wesele?

Jak zarezerwować DJ-a na wesele ?

Serdecznie zapraszamy do kontaktu telefonicznego i następnie na niezobowiązujące spotkanie podczas którego poznam Wasze oczekiwania i odpowiemy na wszystkie nurtujące Was pytania. Dla osób z odległych od siedziby firmy zakątków Polski oraz osób przebywających za granicą oferujemy możliwość bezproblemowego podpisania umowy drogą internetową. DJ Robert Koss - pewność, zaufanie, wysoka jakość.

 

W roli DJa na wesela obsługuję wesela najczęściej na terenie Małopolski, Śląska i Podkarpacia. Zapraszam do kontaktu...dojadę wszędzie tam, gdzie świetnej zabawy i niezapomnianych chwil.

 

Wszystkim Młodym Parom, które obdarzyły mnie i moich sprawdzonych kolegów zaufaniem i zatrudniły jako dj na wesele serdecznie dziękujemy życząc pomyślności. Jeśli szukacie DJ-a na swoje wesele, który poprowadzi jeden z najważniejszych dni w Waszym życiu, to dobrze trafiliście. Członkowie naszej grupy spędzili za konsolą tysiące godzin. Obecnie wesela i imprezy obsługujemy na terenie Krakowa, Małopolski, Śląska i Podkarpacia. Zdobyte przez lata doświadczenie pozwala nam w osobie dj'a weselnego na prowadzenie wesel i poprawin w taki sposób, aby goście byli maksymalnie zadowoleni.
OPINIE na temat mojej pracy jako dj na wesele znajdziecie w zakładce Referencje
 DJ weselny - Robert Koss

Wesela, imprezy, poprawiny z djem wodzirejem

W kilku punktach zdradzę sekrety dobrego "DJ-a na wesele":
  Pewność DJ-a weselnego wynikająca z doświadczenia,
  Dobry kontakt wodzireja z gośćmi,
  Mikrofon w dłoni i umiejętność korzystania z niego,
  Sprzęt sprawdzony podczas wielu imprez,
  Atrakcyjne i widowiskowe gadżety na wesele,
  Przygotowane zabawy taneczne,
  Wiedza zdobyta na setkach imprez o tym jaka muzyka na wesele porwie wszystkich do tańca.
Zapraszamy...Twoje wesele też będzie udane !!!
Oferujemy także usługę dekoracji sali oświetleniem LED. Przy zamówieniu usługi dj na wesele + oświetlenie dekoracyjne atrakcyjne rabaty. Aby uatrakcyjnić miejsce wesela oświetlamy parkiet i jego okolice sprzętem LED, dzięki czemu kamerzysta i fotograf mają wyśmienite warunki do kręcenia filmu i robienia pięknych zdjęć z imprezy.

 

Sprawdzony dj na wesele

Dlaczego warto u nas rezerwować usługę DJ na Twoje wesele ?

Na rynku wesel i imprez jest wielu dj-ów, utalentowanych ale początkujących wodzirejów, pseudo grajków, profesjonalnych prezenterów…krótko mówiąc rynek jest pełen osób zajmujących się prezentacją muzyki na weselach i imprezach. W gąszczu ofert szukając dj-a na wesele powinniście na spotkaniu kierować się także rozsądkiem…oferta powinna być dostosowana do potrzeb i wymagań klienta, miedzy Wami i osobą, która ma poprowadzić Wasze wesele powinno "zaiskrzyć" , wzajemne zrozumienie i zaufanie oraz dobry kontakt to sprawy bardzo ważne.

 

Dla osób, które dysponują bardzo okrojonym budżetem podczas planowania swojego wesela, przygotowaliśmy dodatkowe opcje w postaci wypożyczalni nagłośnienia na wesela i imprezy. Do dyspozycji są różne zestawy nagłośnienia. Popularnością cieszą się także zestawy świateł na wesela i imprezy, które znajdziesz w zakładce wypożyczalnia oświetlenia. Urządzenia są proste w montażu i pomagają wprowadzić podczas wesela prawdziwie imprezowy klimat. W ofercie posiadam także maszynę do ciężkiego dymu / niskiego dymu dający efekt tańca w chmurach – jest to urządzenie często wynajmowane do pierwszego tańca.

Zabawa na weselu
Wybierz zabawę weselną z DJ Kossem

Co zawiera nasza oferta prowadzenia wesela przez dj'a wodzireja ?

 • przywitanie Pary Młodej, Rodziców, gości z toastem, piosenką "100 lat" i odpowiednim podkładem muzycznym,
 • toasty podczas wesela,
 • nastrojowa muzyka w tle podczas przerw na posiłki,
 • odpowiednio dobrane sety muzyczne podczas zabawy - muzyka na bieżąco dobierana jest przez zawodowego dj'a na wesela i imprezy taneczne,
 • profesjonalne nagłośnienie sali tanecznej,
 • opcjonalne nagłośnienie sal jadalnych,
 • oświetlenie sterowane protokołem DMX,
 • dojazd na miejsce wesela (kalkulacja indywidualna),
 • montaż sprzętu odpowiednio wcześniej przed imprezą, demontaż po wydarzeniu,
 • prowadzenie ważnych elementów uroczystości weselnej (tort, podziękowania dla Rodziców, oczepiny),
 • konkursy weselne i zabawy taneczne (do ustalenia indywidualnego).
Mamy możliwości techniczne, aby wykonać profesjonalną usługę dekoracji sali weselnej oraz tańca w chmurach (przy pomocy maszyny do dymu niskiego). Jako dj'e weselni pracujący w fachu już wiele lat gwarantujemy profesjonalizm i indywidualne podejście do klienta nie tylko w sloganie reklamowym, ale w rzeczywistości.
Jako DJ na wesela i inne imprezy obsługujemy Małopolskę, Śląsk, Podkarpacie. Zapraszam do kontaktu osoby z Krakowa, Katowic, Rzeszowa i innych miejscowości.