Zalety wyboru dj-a na wesele

Jako DJ prowadzący wesela oferuję wysoką jakość usługi "DJ na wesele". Służę pomocą, aby po pierwsze klient znalazł to czego szuka, po drugie, aby usługa dawała maksymalne zadowolenie ! Oferuję wieloletnie doświadczenie, poczucie dobrego smaku, zaangażowanie w powierzone zadanie i bezkompromisowe zaplecze techniczne. Posiadam profesjonalny sprzęt nagłośnieniowy oraz oświetlenie dające magiczne efekty. W mojej ofercie znajdziecie Państwo: profesjonalną obsługę konferansjerską wesela (dj na wesele), największe przeboje muzyczne, profesjonalny dj sprzęt firm Pioneer i Denon.

Zabawa z wodzirejem - Robert Koss
Zabawa weselna? Tylko z wodzirejem
Jak się bawimy na weselu 🙂
Robert Koss - zapewniam przebrania i kostiumy
Zabawy weselne
Zabawy na weselu
Robert Koss - najlepszy wodzirej na wesele
Zabawy weselne z DJ Kossem
Zabawy weselne - wybierz swojego wodzireja
Jakie zabawy na wesele?

Jak zarezerwować DJ-a na wesele ?

Serdecznie zapraszamy do kontaktu telefonicznego i następnie na niezobowiązujące spotkanie podczas którego poznam Wasze oczekiwania i odpowiemy na wszystkie nurtujące Was pytania. Dla osób z odległych od siedziby firmy zakątków Polski oraz osób przebywających za granicą oferujemy możliwość bezproblemowego podpisania umowy drogą internetową. DJ Robert Koss - pewność, zaufanie, wysoka jakość.

W roli DJa na wesela obsługuję wesela najczęściej na terenie Małopolski, Śląska i Podkarpacia. Zapraszam do kontaktu...dojadę wszędzie tam, gdzie świetnej zabawy i niezapomnianych chwil.

 

Wszystkim Młodym Parom, które obdarzyły mnie i moich sprawdzonych kolegów zaufaniem i zatrudniły jako dj na wesele serdecznie dziękujemy życząc pomyślności. Jeśli szukacie DJ-a na swoje wesele, który poprowadzi jeden z najważniejszych dni w Waszym życiu, to dobrze trafiliście. Członkowie naszej grupy spędzili za konsolą tysiące godzin. Obecnie wesela i imprezy obsługujemy na terenie Krakowa, Małopolski, Śląska i Podkarpacia. Zdobyte przez lata doświadczenie pozwala nam w osobie dj'a weselnego na prowadzenie wesel i poprawin w taki sposób, aby goście byli maksymalnie zadowoleni.
OPINIE na temat mojej pracy jako dj na wesele znajdziecie w zakładce Referencje
 DJ weselny - Robert Koss

Wesela, imprezy, poprawiny z djem wodzirejem

W kilku punktach zdradzę sekrety dobrego "DJ-a na wesele":
  Pewność DJ-a weselnego wynikająca z doświadczenia,
  Dobry kontakt wodzireja z gośćmi,
  Mikrofon w dłoni i umiejętność korzystania z niego,
  Sprzęt sprawdzony podczas wielu imprez,
  Atrakcyjne i widowiskowe gadżety na wesele,
  Przygotowane zabawy taneczne,
  Wiedza zdobyta na setkach imprez o tym jaka muzyka na wesele porwie wszystkich do tańca.
Zapraszamy...Twoje wesele też będzie udane !!!
Oferujemy także usługę dekoracji sali oświetleniem LED. Przy zamówieniu usługi dj na wesele + oświetlenie dekoracyjne atrakcyjne rabaty. Aby uatrakcyjnić miejsce wesela oświetlamy parkiet i jego okolice sprzętem LED, dzięki czemu kamerzysta i fotograf mają wyśmienite warunki do kręcenia filmu i robienia pięknych zdjęć z imprezy.

 

Sprawdzony dj na wesele

Dlaczego warto u nas rezerwować usługę DJ na Twoje wesele ?

Na rynku wesel i imprez jest wielu dj-ów, utalentowanych ale początkujących wodzirejów, pseudo grajków, profesjonalnych prezenterów…krótko mówiąc rynek jest pełen osób zajmujących się prezentacją muzyki na weselach i imprezach. W gąszczu ofert szukając dj-a na wesele powinniście na spotkaniu kierować się także rozsądkiem…oferta powinna być dostosowana do potrzeb i wymagań klienta, miedzy Wami i osobą, która ma poprowadzić Wasze wesele powinno "zaiskrzyć" , wzajemne zrozumienie i zaufanie oraz dobry kontakt to sprawy bardzo ważne.

 

Dla osób, które dysponują bardzo okrojonym budżetem podczas planowania swojego wesela, przygotowaliśmy dodatkowe opcje w postaci wypożyczalni nagłośnienia na wesela i imprezy. Do dyspozycji są różne zestawy nagłośnienia. Popularnością cieszą się także zestawy świateł na wesela i imprezy, które znajdziesz w zakładce wypożyczalnia oświetlenia. Urządzenia są proste w montażu i pomagają wprowadzić podczas wesela prawdziwie imprezowy klimat. W ofercie posiadam także maszynę do ciężkiego dymu / niskiego dymu dający efekt tańca w chmurach – jest to urządzenie często wynajmowane do pierwszego tańca.

Zabawa na weselu
Wybierz zabawę weselną z DJ Kossem

Co zawiera nasza oferta prowadzenia wesela przez dj'a wodzireja ?

 • przywitanie Pary Młodej, Rodziców, gości z toastem, piosenką "100 lat" i odpowiednim podkładem muzycznym,
 • toasty podczas wesela,
 • nastrojowa muzyka w tle podczas przerw na posiłki,
 • odpowiednio dobrane sety muzyczne podczas zabawy - muzyka na bieżąco dobierana jest przez zawodowego dj'a na wesela i imprezy taneczne,
 • profesjonalne nagłośnienie sali tanecznej,
 • opcjonalne nagłośnienie sal jadalnych,
 • oświetlenie sterowane protokołem DMX,
 • dojazd na miejsce wesela (kalkulacja indywidualna),
 • montaż sprzętu odpowiednio wcześniej przed imprezą, demontaż po wydarzeniu,
 • prowadzenie ważnych elementów uroczystości weselnej (tort, podziękowania dla Rodziców, oczepiny),
 • konkursy weselne i zabawy taneczne (do ustalenia indywidualnego).
Mamy możliwości techniczne, aby wykonać profesjonalną usługę dekoracji sali weselnej oraz tańca w chmurach (przy pomocy maszyny do dymu niskiego). Jako dj'e weselni pracujący w fachu już wiele lat gwarantujemy profesjonalizm i indywidualne podejście do klienta nie tylko w sloganie reklamowym, ale w rzeczywistości.
Jako DJ na wesela i inne imprezy obsługujemy Małopolskę, Śląsk, Podkarpacie. Zapraszam do kontaktu osoby z Krakowa, Katowic, Rzeszowa i innych miejscowości.