Wypożyczalnia telewizorów w Krakowie Przeskocz do treści

Wypożyczalnia telewizorów

Targi reklamowe, wystawy, spotkania firmowe, wesela, eventy branżowe i inne ważne wydarzenia mogą wymagać szczególnej oprawy wizualnej. Świetnym rozwiązaniem jest skorzystania z wypożyczalni ekranów LCD w Krakowie, telewizorów prezentujących w elegancki sposób obraz a jednocześnie nie zajmujących dużej powierzchni.
Wypożyczalnia telewizorów zapraszam w przypadku organizacji szkoleń, prezentacji produktowych, targów, na których możemy zapewnić doskonały obraz i profesjonalny wizerunek w oczach publiczności.

Telewizor LCD 42"
wejście HDMi, USB, VGA
190zł/doba
--------------------------
Telewizor LCD 50"
wejście HDMi, USB, VGA
290zł/doba
-------------------------
w zestawie:
- statyw pod telewizor
- montaż
- transport na terenie Krakowa
- okablowanie

Telewizor dużego formatu jest drogi i często kłopotliwy w demontażu i transporcie. Tańszym i wygodnym rozwiązaniem jest złożenie zamówienia na wypożyczenie telewizora i dostarczenie go na miejsce. Bardzo często klienci potrzebują kilku telewizorów, co jesteśmy w stanie zapewnić. Dysponujemy telewizorami do wynajmu o przekątnej ekranu 42", 50", 55". Wynajem telewizorów LCD z montażem i demontażem oraz niezbędną konfiguracją urządzeń jest możliwy na terenie Krakowa i okolic. Zapewniamy wynajem telewizorów na akcje reklamowe, pokazy, szkolenia, wystawy, eventy firmowe, wesela, integracyjne wyjazdy i inne okazje.
Nasze telewizory do wynajęcia wyposażone są w multimedialne funkcje takie jak WIFI i możliwość podłączenia urządzeń USB (do prezentacji zdjęć lub filmowych). W zależności od wymagań klienta do sprzętu dołączony może zostać pilot, kabel HDMi, kabel VGA, splitter do podziału sygnału na innego telewizory.
Dzięki naszej firmie macie Państwo możliwość wynajęcia telewizora na jedną dobę lub inny okres czasu, nie macie problemu z magazynowaniem sprzętu, ewentualnym serwisem i utratą wartości. Zapewniamy także transport i wszelką pomoc techniczną. Także okablowanie jest po naszej stronie, a koszty przewodów HDMi też są niemałe.
 
Jak wynająć telewizor ?
Skontaktuj się z nami telefonicznie bądź przez adres e-mail. Ustalimy wszystkie szczegóły wynajmu, odpowiemy na pytania i sporządzimy wycenę usługi.

Serdecznie zapraszamy do współpracy:

- hotele,
- centra wystawiennicze,
- ośrodki szkoleniowe,
- centra targowe,
- organizatorów targów,
- projektantów stosik handlowych,
- ośrodki wczasowe,
- sale weselne,
- organizatorów imprez masowych.
Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z oferty krakowskiej wypożyczalni telewizorów, jeśli szukasz telewizorów / ekranów na: szkolenia, konferencje, akcje promocyjne, spotkania biznesowe, akcje promocyjne, targi, imprezy integracyjne, wesele, spotkanie firmowe, wystawę i inne wydarzenia, na których chcesz zrealizować przekaz graficzny, bądź uatrakcyjnić wydarzenie wizualnie.